Dokonalý šéf (2015)

Na CSFD by mohla byt moznost hlasovani i jinak nez celkovym hodnocenim. Protoze musim vypichnout stylovy soundtrack. 3*+ (Ten plus za Soundtrack)

Fallout (2024) (seriál)

Bozi, musim zahrat F3 a New Vegas asi... Muzu chapat 3 postavy jako jakysi 3 playstyly typickych hracu? Libi se mini plottwisty, neorthodoxni reakce, krvavost i humor, tempo, stylizaci, atmosferu, lore. Lehke a hrave. Libi se mi, ze ze me serial nedela blbce a nemusi mit vsechno skrz nejakou B postavu neco vysvetlovat. A vyjimecne je to serial bez FILLERu. Parada!

Fallout - Konec (2024) (epizoda)

Please stand by! Ja snad dnes zastreamuju Fallouta jak me to naladilo. +Atmosfera nasili se spetkou humoru a odlehceni +Stylizace +Pritroubly-naivni vyraz hlavni hrdinky +Jako vzdy fantasticky Goggings! Bezstarostna, stylova, hrava a zabavna popcornovka. Snad to nepokazi!

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Jako samostatny film to moc nefunguje ale jsem neskutecne rad, ze tu vznikla dalsi kouzelna serie filmu, co si jednou pustime jako kompletni pribeh v celodennim maratonu. Tak jak to jednou za cas udelame s HP filmy. 1 dil byl uvod k novym postavam, 2 dil je predehra a rozjezd silne serie a ted snad uz zacnou pridavat plyn

Finestkind (2023)

Chlapsko-bratrsky balzam na dusi, ktery jsem po nekonecnych woke srackach potreboval.

Flash (2023)

Wtf? A to CGI?!?!

Gentlemani (2024) (seriál)

V druhe pulce ztratilo tempo i styl :(

Godzilla vs. Kong (2021)

Barvišky. Nechapu tu infantilni linku s deckama...