Pacifik (2010) (seriál)

Ja som zaspall pri sledovani prveho dielu. Mozno inokedy bude 2. sanca.

Gauneři (1992)

Typická Tarantinovka, ktorá ma bavila oveľa viac ako nástupca Pulp Fiction. Hodnotenie: 75%

Princezna Mononoke (1997)

Som jediný, komu námet zväčša pripomínal Avatara? Možno si z Mononoke Hime predsa len niečo vzal (nepripadá mi to ako náhoda :) ). Príjemné pozeranie. Hodnotenie: 80%

Kosmos - časoprostorová odysea (2014) (seriál)

Jeden z najpútavejšie prevedených dokumentov, ktoré som doposiaľ videl :) Prvý krát v živote sa mi stalo, že som po spončení polotého dielu takéhoto štýlu pocítil husiu kožu. V 1080p je to neskútočný zážitok, hoci treba spomenúť, že pre tých vzdelanejších, ktorí sa tejto tematike venujú tu toho nebude veľa k objaveniu. // Doposiaľ najlepší dokumentárny seriál, aký som kedy videl. Vizuálne spracovanie faktov v spojení Tysonovho monológu s príjemným hlasom a hudbou, ktorá dokonale ladila vo mne vzbudzujú nutkanie, dať Cosmosu viac ako 5 hviezd. Neuveriteľný zážitok. Pilot: 90%, 1. séria: 120%

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Spojenie Depp a Pacino nemôže dopadnúť zle. Vytknem iba miernu absenciu dynamickosti. Hodnotenie: 75%

Godzilla (2014)

Naaaah, trošku sklamalo :) Hodnotenie: 65%

Taxikář (1976)

Skvelý De Niro, po toľkých referenciách na tento film a scénu U talkin 2 me? som si to musel pozrieť. Výborný film, temný, dynamický. Hodnotenie: 85%

Legenda (2014) (seriál)

Pilot: 60%

Dlouhá cesta dolů (2014)

Niečo tomu chýbalo, ale pozrieť sa to dá :) Aaronovi sedí tá nespokojná postava. Hodnotenie: 65%