Divergence (2014)

Taký zlepenec niekoľkých filmov, ktoré mi okrem jedného neprídu na um (Hunger Games). Zo začiatku to celkom upútalo, odvtedy to už išlo iba dolu vodou :) Strašne mi vadili tie bojové scény, už mohli aspoň roztriasť objektív, keď to nešlo plynulejšie. Druhá vec sú niektoré pasáže, ktoré boli buď predvídateľné alebo jednoducho nezmyselné. Spolu s nevýraznou hudbou môžme byť radi, že sme radi, však? :) Hodnotenie: 60%

Sabotáž (2014)

Oddychovečka :) Hodnotenie: 60%

Tyran (2014) (seriál)

Zaujímavý námet, pilot stojí každému určite aspoň za skúšku Pilot: 85%, 1. séria: 90%, 2. seria: 90%, 3. seria: N/A

Úsvit planety opic (2014)

Skvelé pokračovanie, bolo úžasné sledovať Ceasara :) Hodnotenie: 90%

Agresivní virus (2014) (seriál)

Po zhliadnutí pilotu som nadšený, GUILLERMO GOGOGO !!! :) // Koniec úvodnej série, a aké sú pocity? Hlavne sklamanie. Seriál s pribúdajúcimi časťami strácal na kvalite a napätí. Pribúdali stupidné dialógy, nudné pasáže, predigitalizované scény(zbytočne časovo pretiahnuté) a z prvotného nadšenia ostal iba dojem priemerného seriálu. Pilot: 85%, 1. séria: 70%, 2. seria: 60%

Rocky II (1979)

Veľmi veľké sklamanie v mojích očiach :) Dôvod? Jednoduchý, jednotka je jednotka, toto je v podstate repete toho, čo sme už všetci videli. Koniec koncov sa aj ten koniec dá ľahko predvídať a netreba ani vysoké IQ. Hodnotenie: 55%

The Class of 92 (2013)

Husia koža pri počúvaní príbehov, ktoré som prežíval kedysi ako malý chlapec :) Hodnotenie: 95%

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Dvojka sa dala zniesť, toto je však zlý bečkový film, či už po hereckej alebo scénaristickej stánke (niektoré dialógy mi pripadali až veľmi smiešne v tom zlom zmysle) :-/ Hodnotenie: 45%

Flash (2014) (seriál)

Toto je podľa mňa slušný prešľap vedľa, ktorý je určený publiku do maximálne 15 rokov :) Pilot: 40%

Past (1996)

Slabý odvar toho, čo ukázali súrodenci vo filme Assassins. Hodnotenie:65%