Bakllazaan

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 17.1.2019  23:03
    Hastrman (2018)

Atmosféru, kterou jsem nasál z trailerů, a která byla také důvodem přečíst si nejprve knihu, jsem naštěstí našel i ve filmu. Přestože předloha byla místy temnější a k českému venkovu se hodila více, tak i ten rozmáchlý Havelkův romantismus se k příběhu hodil. Je pravda, že bez načtení knihy bych asi hleděl na chování postav ve filmu místy překvapeně, ale není to zde tak dramaturgický malér, jako u převážné většiny českých filmů. A Karel Dobrý společně s kameramanem Divišem Markem mají na svědomí nádherné scény a obrazy. Snad se brzy dočkám dalšího vodníka, Lesapána, nebo Domovoje.

• 31.12.2018  23:03

Klise z toho prysti jak z nezavreneho mixeru, ale herci a chytre repliky to pro me zachranili.

• 17.12.2018  10:32
    Teorie tygra (2016)

Opět jednou koukatelný český film, se kterým vlastně nemám mnoho problémů a také mě pobavil. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že to vyobrazení zlých žen a pasivně dobráckých mužů nebylo trochu za čárou.

• 22.11.2018  20:26
    Mars (TV seriál) (2016)

Pro mě málo dokumentové, ale filmové sekvence mi nevadily. Pvní dva díly navnadily, jenže ona se ta glorifikace Marsu za chvíli omrzí. Pořád dokola omílají, ja by to bylo super letět na Mars, ale já se spíš chtél dozvědět různé teorie, jak by se tam dalo přežít a vybudovat civilizaci. První série v tom selhala.

• 18.8.2018  23:01

Polodokumentarni a sebeshazovazčný styl tomu filmu prospívá, vzhledem k tématu, ale strašně frčí. Takže je z toho nakonec jen sled scén, které jsou sice zajimavě pospojované, ale ve výsledku nic neuvízne. Mohl to být takový šílenější Muž na měsíci, ale je z toho jen takové nedodělané torzo. Jakoby tvůrci vzali dokumentární styl doslovně a celý film natočili pod vlivem různých drog,takže pokud vy drogy v žílách nemáte, nebude to moc platné.

• 29.5.2018  23:23

Vlasntne jsem byl nakonec prekvapeny, jak moc jsem se bavil. Krome SW 8 asi nejlepsi zazitek z predaleke galaxie. Atmosferou nejblize puvodni trilogie- spinavost, mirnejsi pouzit CGI. Jen jsem se tesil na trochu lepsi scenar -KASDAN- ale bud se vytratil nekde v korporatu, nebo na tp uz holt nema.

• 6.4.2018  23:23

Kdyz se clovek v tom novinkvem prostredi pohybuje, tak musi samou radosti na gauci poskakovat. Pro lidi mimo obor je to podle recenzi zde nuda, ale presto je nedokazu pochopit. Prestoze jde jen o pehrabovani par novinaru stohama papiru, je film narvany dalsimi zajimavymi tematy, jako role zen v 70letech a uvahy o demokracii. Vsechno je navic zastreseno skvelou kamerou a herci. Pro mne je tohle definice bezvhybneho filmu.

• 6.4.2018  20:50

Hlavní dvojice mi nesedla a navíc sem pořád přemýšelel, že Aziz Ansari na tohle téma dokázal mnohem více a lépe.

• 1.3.2018  22:41

Takovy kratas mohou vyplodit jen Americane. Krasne pateticky napsane a Williams to posunuje na dalsi uroven. Navic dobre zvolena forma k dojimani se

• 4.2.2018  12:06

Je obdihuvodny, ze se to tvurcum nerozsypalo pod rukama. Ma to slabsi chvilky, ale porad je to zprodukivane lepe, jak vetsina ceske produkce v kinech. Napady a boratovske scenky si drzi kvalitu originalu.

• 1.1.2018  22:54
    Bright (2017)

Nemůžu říct, že jsem si to neužil. Smith po dlouhé době zase hláškuje, ale film celkem rychle ztrácí tempo. Velké čóro se asi dělo i se scénářem, protože obvykle ukecaný sprosťák Landis tenhle film vůbec nepropagoval. A moc se nedivím. Ayer prostě natočil jen další Patrolu a nepřišel naprosto s ničím novým. Lehce televizní feel bych tomu odpustil. Mimochodem, proč neukázali trpaslíky??!!

• 14.10.2017  23:23

Nenavazující střihy, hodně nevtipné dialogy a o něco horší animace. Snad to dělalo výpomocné animační studio, ale každopádně kvalitou jde serial pomalu dolu.

• 13.10.2017  19:53

Jeden z nejlepších dokumentů o filmu a navíc s Kermodem. https://www.youtube.com/watch?v=g3mq-1jcFzk

• 4.10.2017  17:58

Od průměrnosti to kromě Foxe zachraňuje nápaditost některých scének. Stopáž je trošku ubíjející a některé scény jsou jak z reklamy na úspěšný život, ale jinak fajn 80s film.

• 13.9.2017  19:05

To bylo překvapivě dobré. Trochu to připomínalo starší díly, na které i tento film navazuje způsobem, jako by se 3 a 4 vlastně nestaly. Což je dobře.

• 9.9.2017  09:16
    Wonder Woman (2017)

Američanům jsem přestal rozumět. Jak by jinak mohla originální fantasy Artuš propadnout vedle přeplácané dětinské komiksovky. Na Gal se hezky kouká, ale nepřišla mi jako Wonder žena, ale spíše osmiletá fracek. Možná to bylo jejím nehraním. Jedinými klady filmu jsou Chris Pine a akční sekvence, ale je to tak dlouhé, tak neoriginální. Je s podivem, že animované filmu DC jsou mnohem dospělejší, než co nám naservíroval hollywood.

• 24.8.2017  19:28
    Temná věž (2017)

Nakonec prijemny film, ktery si na nic nehraje. Vzhledem k cene, za kterou byl natocen, docela uspech. Kingovky jsou v podstate čtivá béčka a ikdyz mohl byt film panoprstenovaky epictejsi, tahle beckova nota mi vyhovuje.

• 5.7.2017  22:16

Opravdu fajn noirovka z egypta. Jede se sice v ramci v ramci zanru po zajetych kolejich, ale hlavni hrdina spolecne s prostredim egypta z toho tlaci stavu na max

• 5.7.2017  22:13
    Quality Time (2017)

Originalni, vtipne, experimentalni. Uprimne nechapu nizke hodnoceni. Jakmile holt neni film podle sablony, tak to prumerny honza nedává

• 17.6.2017  19:56
    Wilson (2017)

Jeden z filmů, který pokud nesedne, tak to neprotrpite. Na druhou stranu ma co nabidnout. Az strasidelne zachycena realita muze v prechodu, ktery sice spolecnost neodsuzuje, ale ona odsuzuje jeho a nerozumimu. Je to vlastne drama tocene jako komedie. Humor hlavne vychazi z bezprostrednosti Wilsona, ktery se neboji ani konverzace na zachode a vubec si nelame hlavu z toho, co si ostatni mysli. Takovy si tezko najde pratele. Proto neni divu, ze vazne stastne chvilky nachazi ve spolecnosti podobnych vydedencu ve vezeni.

• 31.5.2017  23:40

Skoda, ze me tohle v mládí minulo. Krásna, ale temná pohádka. Řekl bych, ze Bluth temnosti trochu pritlcil na pilu a nevim, jestli bych u toho jako dite vydrzel. Mozna kvuli nadherne animaci, ale hrozne bych se bál. Proto se nedivim, ze film zapadl. Cilovka je opravdu malá.

• 24.4.2017  17:13
    Single Lady (TV seriál) (2017)

První patnáctiminutovka svym tempem připomíná spíše dvouhodinový film, ale přesto nám moc neprozradila o postavách. Vlastně ani o ději.

• 7.4.2017  13:44
    Rozpolcený (2016)

Další příjemný film od Šamanalala. Vlastně je to takový origin záporáka do Vyvoleného 2. Díky flashbackům to příjemně uteklo a McAvoy magory zvládá na jedničku, to už známe ze Sviňáka.

• 9.3.2017  20:43

Vizualne super, Kong je super, ale holt na ty lidi se v tech filmech s potvorama zapomina. Je to hrozne podobne jako v pripade Planety opic 2. Ale na Konga bych se klidne podival znovu. Lepsi 3

• 9.2.2017  22:41
    Dištanc (studentský film) (2017)

Pokud mel byt podle tvurcu pribeh z pocatku linearni, tak chapu, proc zomu dodali stavu zauzlovanim deje do flash/bakců/forwardů. Ale jinak prijmena cerna anekdota o hasicske soutezi s prijemnym obsazenim

• 9.2.2017  22:04
    Domovoj (2017)

Tesil jsem se na dalsi povedenou priseru, ale tentokrat je potvora mimo zaber. Nicmene skvele natocene vcetne zajimave prace se zvukem a krasne basnicky. Uctyhodny nastupce Lesapána

• 16.1.2017  22:57
    Yoga Hosers (2016)

Slabší než Tusk, který mě svojí ujetostí hodně bavil. Tady se jede mnohem víc béčkově a "zachraňují" to krásné wtf momenty. Ale pochybuju, že kromě fanoušků smodcastu se tohle může někomu líbit.

• 9.1.2017  22:34

Vlastně jsem spokojen. Slo to udelat o fous lepe, aby se v tom spletenem scenari slo aspon trosku vyznat a postavy mely aspon trochu osobnosti, ale za posledni pulrok jsem videl z holywoodu vzejit mnohem horsi blockbástry. Tenhle film navic vypada opravdu pekne po vizualni strance.

• 30.12.2016  22:07

Jsem fanda Rickyho, ale tento film spolecne s Korespondantem se moc nepoved. V zasade to kopiruje vanocni special, ale ne moc dobre. Vice se melo loet na to, ze prestoze he Brent rozjivenej pubertak, dokaze v lidech kolem sebe rozdat aspon nakou radost. Trochu to tam je, ale cely film je hrozne rozplizlej. A to jaem se hoodne tesil

• 14.12.2016  18:40

Moc příjemná pohádka, ale vypravěčce i dalším postavám opravdu chvílemi rozumět není, což je ve spojení s hlasitým "zpěvem" víl opravdu otravné. Jinak po vizuální stránce krása, skoro jako od studia Amanita. tvůrců her Botanicula a samorost, ze kterého si podle mého tvůrci hoooodně inspirují.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11