Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 8 bodů
Bansheee
Petra
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Petra // 28y // Praha
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dobrodružný
Horor
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Trainspotting
(1996)
Nedotknutelní
(2011)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Amadeus
(1984)
Střihoruký Edward
(1990)
Ztraceno v překladu
(2003)
Vetřelci
(1986)
Hříšný tanec
(1987)
Americká krása
(1999)
Teorie všeho
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(11)
phoebess
mischaaa
elis7
Copacabana
Juliette_
Katy86
JoranProvenzano
Haide
SharpChick
Rent
Eleyne
databazeknih.cz/uzivatele/nomia-31792