Velká svatba (2013)

Každý s každým "mal alebo má pomer" - pokiaľ teda zvolím slušnú terminológiu. To je vlastne rozuzlenie zápletky a mám dojem, že aj podstata filmu.

Méďa 2 (2015)

Nie všetko, čo je dementné, fekálne a vulgárne, musí byť zákonite vtipné.

Interstellar (2014)

No.. čakala som iné tempo a trocha viac fantázie alebo naopak viac vedy. Pocestovať na tri planétky a z nich nájsť tú pravú je ozaj výkon...ironicky myslené. Scény s Mattom Damonom ma akurát priviedli k myšlienke, že Nolan potreboval trošku napätia a zauzlenie deja pre diváka, ale mne táto časť filmu prišla ozaj zbytočná a film o to bohužiaľ zbytočne dlhší. Inak nápad je fajn, čo sa týka cesty do vesmíru, to naozaj nie je nuda, ale je nespočetné množstvo zaujímavých vesmírnych záležitostí, ktoré mi tam chýbali.

Nekonečná láska (2014)

Čistý "americký sen" tá dievčina. Blonďaté, ideálne, slušné, študované, citlivé, rozumné, bohaté, krásne a nepoškvrnené americké dievčatko sa zamiluje do šuhaja nie z jej vrstvy.

Vánoční duch (2010) (TV film)

Plytké, povrchné a prázdne. Mala som pocit, že s Vianocami to vôbec nesúvisí. Charles Dickens sa v hrobe obracia.

Váhavý fundamentalista (2012)

Každý má svoje „základné pravdy“. Moslimovia v koráne, Američania vo svojich presvedčeniach a my ostatní sa taktiež vôbec ničím nelíšime. Všetci žijeme v zajatí vlastných hodnôt. Táto myšlienka v tomto filme ma oslovila najviac.

Ten třetí (2013)

Ano, propletené a popletené.

Mezi vlky (2011) odpad!

V dnešnej dobe informačného veku, pokroku vedy a "inteligencie" našej civilizácie bolo maximálne nevhodné urobiť z tých úbohých zvierat obyčajné krvilačné šelmy, ktoré nemajú nič iné na práci, len prenasledovať pár chlapíkov po Britskej Kolumbii, aby ich mohli zožrať. Príde mi to skôr smutné ako vzrušujúce. Pre mňa sú vlky krásne, majestátne zvieratá, ktoré príroda potrebuje. Ale keď už nie je čo točiť, tak táto téma sa vždy osvedčí, však?...pirane, žraloci, vražedný hmyz a neviem čo ešte. Bezduché a nezmyselné.

Příběh mého syna (2012)

Aby som neprezrádzala detaily, poviem len toľko, že je to veľmi silný príbeh, ktorý viac emocionálne prežijú možno práve ženy. Pre mňa veľmi dobrý film.