Giggs

LinkedIn: Giggs

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 10.5.2020  19:12
    Den co den (2018)

Niečo podobne sme tu už mali. Aj ako kratky webserial, aj ako jeho sfilmovanu podobu. Oboje v o dosť lepšom prevedeni. Obzvlašť ta filmova. Ak si však odmyslim zakladnu premisu, ide o celkom slušnu teenage romantiku.

• 10.5.2020  12:30
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Ako Amerika Wales ošukala....

• 8.5.2020  10:38

Slušná pubertálna romantika, ktorá balansuje na hrane prvoplánovej LGBT propagandy. Našťastie do nej nevkĺzla úplne.

• 5.5.2020  08:58

Bezpohlavný, bezemočný, sterilný a gyčovitý remake výborneho, japonského Taijo no uta . Toporné spracovanie, ktoré ma nevtiahlo do deja a neumožnilo zžiť sa s postavami. Originál je úplne iná liga. Nie tak patetická, nie tak klišoidná.

• 28.2.2020  19:04
    Huo zhe (1994)

Velmi usporna a drsna sonda do cinskej spolocnosti, v najbujarejsich rokoch jej historie. Majstrovske dielo.

• 27.2.2020  19:37
    Sviňa (2020)

Kadrovy posudok bolsevickeho sudruha, primitiva Szoltesa by bol exkluzivny. Z tejto neomarxistickej propagandy by bol totiz v tych najtemnejsich casoch ZSSR a KLDR nadseny kazdy bolsevik. Ako vytiahnute z archivov CSSR z 50-tych rokov. Propaganda ako taka mi nevadi, existuju aj dobre filmy tohto rangu. Lenže hlbšia a smradľavejšia žumpa ako toto neexistuje. Vysoke hodnotenia nechapem a nikdy nepochopim. Cest praci, sudruhovia!

• 27.2.2020  19:11

Cele mi to pripada ako facelift. Film tak brutalne recyklovany, ze z neho musi mat ohromnu radost aj aktivistka Greta. Akcia je to ale nadupana, nie ze nie.

• 27.2.2020  19:02

Tento namet v sebe nesie ohromny potencial, zial tu to totalne zabil primitivny, fekalny humor. Navyse, kombinacia elegantnej Theron a sustakoveho Rogena ani omylom nefunguje.

• 24.2.2020  19:55
    Pád anděla (2019)

Stupidity a logickych lapsusov je tu na kvadrat, originalitu to nevidelo ani z vesmiru. Takze je treba vypnut mozog. Ked tak ucinite, dostane sa vam celkom slusny akcny narez.

• 29.12.2019  09:18
    Kandidát (2013)

Ked to ten primitiv Havran pisal, ani len netusil aku ma pravdu. Len si tak nejak strelil do vlastneho kolena. :-) Ono to s tou karmou, ma nieco do seba...

• 29.12.2019  08:58
    Joker (2019)

Už je to jasné, ľudstvo osprostieva. Ako inak si vysvetliť takto vyhypované hodnotenie u takejto zlátaniny?! V poslednom čase sa s takýmito neadekvátnymi hodnoteniami roztrhlo vrece. Ľudstvu už naozaj stačí len forma, obsah ide mimo. Skutočných filmov sa točí málo, už sú len dvojhodinové tristné videoklipy. Toto nie je ani dostatočne temné, ani dobrá a hlboká psychologická sonda do duše psychopata a ani ako akčný film neobstojí. A dokonca nezapadá ani do sveta komixu. Len kopa koncentrovanej nudy a dekadencie v niečom čo sa chce tváriť ako indie artové umenie. Dvaja áčkový herci síce ako vidno, na hype mnohým stačia, ale na kvalitu nie.

• 22.11.2019  16:03

Čim viac dielov, tym väčšia sračka. Našťastie je koniec.

• 9.10.2019  10:29
    John Wick 3 (2019)

Klasicka trojka. Nema na com stavat, tak uz len parazituje.

• 3.8.2019  10:23
    O mai bineoseu (TV seriál) (2015)

Sympatický seriál s trhlou, bacuľatou právničkou a jej trénerom. Tradične skvelý mix žánrov, s výbornou romantickou linkou. Jedno mínus za jednoduchší a nudnejší príbeh.

• 31.7.2019  19:22
    Heelreo (TV seriál) (2014)

Dobrý príbeh s výborným rozbehom, príliš komplikovaný záver mu však trochu ubližuje. Línia s nájdenou matkou dostala poza uši, unáhlene odbitá. Dobrý materiál z ktorého sa dal vyžmykať uplný top, no nestalo sa.

• 28.7.2019  13:45
    Ibeon saengeun cheoeumira (TV seriál) (2017)

Stačili 3 zábery na Ji Ho, a už som bol v tom...

• 25.7.2019  11:55
    Mezi kapkami deště (TV seriál) (2018)

Skvelá vláčna romanca, tradične, kórejsky dlho naťahovaná. Na čo si ale človek po tých rokoch zvykol. Tu mi to ale už prišlo moc, má to veľa zbytočne hluchých miest. Romantická linka ale klasicky výborná.

• 20.6.2019  11:38
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Jeden veľký hype, ktorý nestojí na obsahu a kvalite, ale ktorého do neba vysoké hodnotenie sa opiera o veľké mená. Inak je to duševne prázdna, supernudná záležitosť o sračkách horných 10 tisíc a ich kostlivcoch v skrini. Ten seriál netuší čo chce povedať. Nebyť obsadenia, farizejsky, prehnane, a nekriticky adorovaných zlatíčok holywoodu, neštekne po tom pes. Bohužiaľ, toto je dnešný pokrytecký a smutný svet, produkty predáva kvalitný obal, nie kvalitný obsah. Ľudia zožerú aj hovno, ak je v peknom pozlátku. To aj tínedžerské a tématicky podobné Pretty Little Liars, či OC California dá človeku viac.

• 5.6.2019  19:46
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Hm... Sudruhovia Sovieti mali teda skvelu angličtinu...

• 8.5.2019  10:20

Romanticka linka neromanticky nudna, dramaticka linka malo dramaticka. Vcelku priemerny film.

• 6.5.2019  07:38

Aj Rosamunde Pilcherova pise originalnejsie pribehy. Milionkrat pouzita sablona s nulovou invenciou. Keby tam nehrala Lopez, vela divakov to nema.

• 1.5.2019  12:43
    Chvilky (2018)

Takéto civilné, na kosť úsporné a rozvláčne filmy, to ja môžem.

• 16.4.2019  16:11

Príjemne civilné, komorné, ako to vedia len Japonci.

• 20.2.2019  11:20
    Robin Hood (2018)

WTF!?

• 1.2.2019  11:19
    Upgrade (2018)

Hypermoderný, cyberpunkový, nadupaný vengeance story.

• 28.1.2019  11:35

Toto fakt nie. Cely film som sledoval hodinky. Nebolo tam nic co by pritiahlo moju pozornost. To nie je dobra vizitka. Ani dobry romantak, ani dobra drama, ani dobry hudobny film. Jednoduchy pribeh by neprekažal, keby nebol podany takym nudnym spôsobom. Vyhypovana zlatanina ktora ťaži z mien a megalomanskeho proma. Obsah a atmosfera ale oničom.

• 24.1.2019  10:08
    Turbo Teen (TV seriál) (1984)

Bizarný seriál mojej mladosti, kríženec Knight ridera a Transformers. Na chlapca, ktorý sa mení na auto sa nedá zabudnúť.

• 24.1.2019  10:03
    Bumblebee (2018)

Najjednoduchší, ale rozhodne najlepší film z Tranďáckej série.

• 13.1.2019  10:24
    Pátrání (2018)

Zaujimava sociologicka studia fungovania dnesneho sveta prostrednictvom socialnych sieti.

• 3.1.2019  13:24

Japonsky original milujem, pre mna je to najlepsi film aky som kedy videl, a zrejme lepsi uz nikdy ani neuvidim. Plus, pri slove remake sa mi vyhadzuju vyrazky. Tato kombinacia je smrtiaca, takze som k tejto korejskej kopii pristupoval uz dopredu s obrovskym despektom a vopred odsudil. Vdakabohu, alebo zialbohu to nebolo hrozne, naopak, som milo prekvapeny. Film cti predlohu, a je tradicne umne, korejsky namixovany. Vsetko tam hra tak, ako ma, je to jeden z mala remakeov ktore ma neurazaju. Na original to samozrejme zdaleka nema, je to ale velmi prijemne prekvapko.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20