• Krátkometrážní
  • Hudební

Lepší teď než nikdy (2014)

Blbost od začátku až do konce. Hlavní postavy mají naprosto nesympatické až odpudivé vlastnosti a chovají se hrůzostrašně. Trpěl jsem, přetrpěl jsem.

Muž hledá ženu (2015) (seriál) odpad!

Pilot: Tak tohle snad ani nemohli myslet vážně. Trapnější pilotní díl nějakého seriálu jsem neviděl. Nevím, co tímto tvůrci zamýšlejí. Podle mě to nevědí ani oni.

Tekken 2: Kazuya's Revenge (2014)

Tohle dělá názvu Tekken jen ostudu. Z tohoto šoku se musím vzpamatovat, jsem vysílen, a to jsem u toho usnul...

13 duchů (2001)

Tak trochu šílenost, ale svým způsobem velice působivé a zábavné. Dá se i pochválit nápad i "ujeté" zpracování.

Best Night Ever (2013)

Ajajaj, špatně, všechno špatně. Tohle vzniknout nemělo, pánové S. A F. udělali chybu. Dávám 3 z milosti.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

I tento díl oplýval mnoha skvělými hláškami. Skvěle jsem se bavil po celou dvouhodinu.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

"V normální den bych tě praštil do ksichtu. Dnes je normální den." Opět film plný hlášek, i třetí díl se povedl na výbornou.

Živý mrtvý (2008)

K zamyšlení. Děly se fakt hrůzné věci, které si ani nedovedeme představit.

Waynův svět (1992)

"Waynův svět, Waynův svět. Nejlepší, nejlepší!!!" To mám v hlavě ještě teď. Bláznivá komedie, která se chvíli tvářila i parodicky. Nic jiného jsem od Myerse čekat nemohl.

The Stag (2013)

Mašina byl ze začátku na zabití a příšerně mi tam vadil. Pak jsem mu přišel na chuť a už to bylo fajn. Trochu jiná zábava, než bývá zvykem. A to dělá komedii malinko origální a lišící se od ostatních rozluček se svobodou.