Policejní akademie 3 (1986)

No nech si myslí kto chce, čo chce, trojka je stále vysoko na úrovni. Keby to ostalo ako trilógia, tak by to nemalo chybu.

Policejní akademie (1984)

Ako malé decko som sa z toho trhal a aj dnes, keď to už vidím n-krát je to stále výborné.

Jako kočky a psi (2001)

Pre nás náročnejších samozrejme hodnotenie nemôže vyletieť vyššie, ale inak je to fajn rodinná zábava.

Sissi (1955)

Nič také na tom filme nie je, ale je to jedna z pravidelne omielaných vianočných klasík, takže 3* má právom :-D

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Kvalita jednotlivých dielov kolíše, ale v priemere to nie je najhoršie. Buďme radi, že ten režim tu už nie je, (snáď) nebude a dajme s nadsadením a nostalgiou 3*

Komisař Rex (1994) (seriál)

Charizmatický vlčiak svojim výkonom prebíja všetkých hercov vrátane celého výrobného štábu. Každá epizóda sa tiahla v rovnakej schéme. Zopár rádobyvtipných scénok z policajnej stanice, kedy Rex vyžral svojim "kolegom" všetky hamburgery na obed (cítite ten závan americkej kultúry? :) ) - no vtipné by to snád bolo, keby sa to neopakovalo v každom dieli. Potom nejaká trápna zápletka, nie príliš presvedčivý záporák a hlavný vyšetrovateľ, ktorý by bol bez toho psa úplné hovno a nula a nikdy by nechytil ani muchu do mucholapky, nieto ešte zločinca :). Keď dávam 2*, tak to dávam skutočne iba za toho vlčiaka a ľudí, ktorí ho cvičili.

Kameňák (2003) odpad!

Tento film je založený na tom, že je to celé totálna kravina. U vybranej vrsty obyvateľstva to môže pôsobiť pozitívne, ale kto má len trochu zdravého úsudku a vkusu nad tým musí skôr zaplakať.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

USA telenovela. Pre menej inteligentnú vrstvu obyvateľstva nepochybne super zábava na pokračovanie. Ja si však takéto neprosím. Samozrejme, nemá to na najlepšie argentínske kúsky novšieho dáta výroby, ale stále to nie je viac, než obyčajný odpad!

Závrať naruby (1977)

Výborná paródia na Hitcha, ale stále nedosahuje kvalít Brooksových vrcholových filmov (Spaceballs), takže 4.5*