Magnolia (1999)

Strašně krásný a hlavně lidský snímek. Nejlepší role Toma Cruise za celou jeho hereckou kariéru!!! P.T. Anderson natočil film o divných věcech, o odpouštění a zachraňování...no a ten konec...

Telefonní budka (2002)

Vynikající thriller. Joel, Colin a Kiefer ve skvělé formě.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Kultovní záležitost s kultovními plky od kultovního pošahance z videopůjčovny. Jak jinak než "kultovních" pět hvězd!

Forrest Gump (1994)

" Utíkej Forreste, utíkej pro Oskary.. "

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Je to jeden z těch snímků, při kterém, i přesto, že už běží závěrečné titulky, zůstanete bez hnutí sedět s otevřenou pusou.. Jinak prvotřídní filmová záležitost s šokujícím zakončením a s nezapomenutelnými scénami. Jednoznačně za pět.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Moje dětství. Zip dal základ mému nicku:-).

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Můj názor na lidi, kteří mají tento seriál mezi svými oblíbenými, je takový, že doposud neviděli žádné další, "moderní seriály". Hned teď vám tady z fleku vyjmenuji několik komediálních pecek lepších než je "trpaslík". Např. IT Crowd, Black Books, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Californication, atd. Prostě doporučuji všem, kteří dali více jak 3 hvězdy, aťsi rozšíří obzor. Nebudete litovat a zapomenete na RD a jeho velmi slabý humor:-). Zasmát se jednou za dva díly není ideální.

Záhada Blair Witch (1999)

"Tak hele, mám nápad. Ty budeš tááákhle a takhle třepat s kamerou, já budu neustale řvát a řikat vypni tu kameru a u toho budu předstírat, že se stráášně bojím no a ty budeš prostě hysterickej a jediný co budeš říkat nebo radeji taky řvát bude: Kurva, my tady chcípnem, vypni tu kameru, kurva my tady chcípnem no a tak dale. Vydáme se třebas do nějakýho lesa jak to udělal Raimi, uděláme pár hromadek z kamenů a lidi se strachy poserou....řeknem vo tom skvělým napadu nějakému producentovi a vyděláme balík" .... PS: na konci jsem byl hrozně rád, že už vypli tu kameru:-)

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Nejkvalitnější zábava z celé trilogie! Skvěle sehraná dvojka Ford-Connery naprosto dominují a to je jenom dobře. Moje druhá nejoblíbenější trilogie...na Martyho McFlye Indy nemá:-)