Taking Off (1971)

Spíše 3 a půl...asi mi při koukání chyběl joint.

Lékařské záhady (2004) (seriál)

CSI + Dr.House = Lékařské záhady. Bohužel musíte překousnout toho nesympatického hlavního hrdinu.

Atentát v Ambassadoru (2006)

Skvělá podívaná odehrávající se ve velkém a svou historii proslulém hotelu na pozadí několika posledních hodin života RFK. Mozaika lidí, kteří v Ambassadoru buď pracují nebo jsou jeho hosty, řešících svoje vlastní problémy Vás určitě nenechá chladným. Vyzdvihl bych výkony Hopkinse, Fishburna. Pro mě je to jasná pětihvězdičková záležitost. PS: užijte si vizuální trip Kutchera s LaBeoufem :-)

Next (2007)

Velké zklamání se spoustou nelogických momentu. Triky jsou na úrovni filmů z 90.let. O hereckých výkonech se ani nebudu vyjadřovat. Film má dobrý námět, ale bohužel pro diváka je špatně zrealizován. Hodně slabý průměr.

Dokonalý trik (2006)

The Prestige je film na úrovni ! Nolan má obrovský talent a tenhle počin je zatím jeho malým vyvrcholením. Myslel jsem si, že to přišlo s Batmanem, ale mýlil jsem se. Dokonalý trik je o třídu lepší, propracovanější, promyšlenější se skvělou hudbou Nolanovým filmům vlastní. Je to takový Batman, ve kterém bojuje netopýří muž s vlastním já. Christian Bale je znamenitý, mnohými však nenáviděný herec. Jeho herní projev je odpuzující, ale zároveň Vás nepřestává bavit se na něj koukat. Těžko se o tom píše, tohle musíte vidět. Hugh Jackman ma také velký potenciál a jsem rád, že ho mohu vidět i v něčem jiném, než ve "zmutovaném těle". Michael Caine je Pán herec, o tom není pochyb a neméně nadaná Scarlett měla tentokrát málo příležitosti k tomu, aby nám předvedla co v ní je. Scénář je možná malinko překombinovaný, ale komu by to vadilo, když se na to tak dobře kouká a vše je snad dostatečně nakonec vysvětleno. Z tohohle filmu mám opravdu radost... Těším se na jeho druhé zhlédnutí. Je možná trochu zvláštní rozplývat se nad jeho dokonalostí po jedné projekci:-) To jen dokazuje, jak je to výjimečný film. PS: napodruhé ještě lepší :-)

Dům u jezera (2006)

Po 20.min. sem to vypnul...nuda. Jdu si spravit chuť něčím živějším.

Disturbia (2007)

Pro mě originální teen-thriller movie s přirozeně působícím Shiaou LaBeoufem, který určitě v IJ4 nezklame :-). PS: dodatek po X letech...zklamal :D

Horákovi (2006) (seriál)

Jsem rád za každý ČESKÝ koukatelný seriál ! Nechápu, jak tady někdo může dát hodnocení "odpad"... !!! Myslím si, že tenhle pro českého diváka originální počin rozhodně není na stejné úrovni jako "ordinace.." nebo "pouta". Bych chtěl vidět Vás co by jste natočili za paskvil !

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Velkolepá akční podívaná s machrem Willisem. Co na tom, že je tam spousta akčních scén přitažených za konečky vypadávajících vlasů...co na tom, že hlavní zápletka je podle mě nereálná... Já jsem se královsky bavil a zpocené ruce i nohy jsou jasným důkazem toho, že jsem byl nervozní, zda to ten skvěle hláškující tvrďák John zmákne....No jasně, že to zmákne a všem natrhne, jak jinak než po McClaneovsku, prdel. Mazejte na to do kina...budete se skvěle bavit. Zaručují Vám to:-)