Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Určitě jeden z nejlepších postapokalyptických filmů vůbec...nejen svou drsností, beznadějí, totálně zkaženou morálkou člověka, ale taky vírou a nadějí v lepší zítřky. Bohužel myslím, že takhle to stejně jednou bude vypadat. Vzhledem ke stáří filmu, kultovností jakou si film vybudoval a k tomu ještě mrazivá atmosféra prolínající se foukáním pouštího větru v pustině, musím dát 5*.

Šílený Max (1979)

Je to syrový,drsný a není to žádná pohádka. V roce 79 to musela bejt docela síla. Ještě ty hnusný hudební podklady tomu teda dávají solidně hnusnou atmosféru, která si zaslouží vzhledem ke stáří snímku 3*. Jinak scénář trochu vachrlatej, ale základ k ještě lepší dvojce to je slušnej.

Johnny English (2003)

Opravdu těch pár vtipnejch situací celej film nezachrání. Dokonce ani Mr.Bean to tentokrát moc nezachraňuje...jediný velký plus je pro mě Natalie.♥

Horem pádem (2004)

Trochu nuda, torchu vtipu, trochu smutku a trochu pravdy...film ze života, jako vždy od Hřebejka. Ale tentokrát průměr.

Post Coitum (2004)

Musím říct, že mě se to líbilo...a nemluvím o píchání. Někdo tady v komentářích píše:"Je vidět, že se Jakubisko snaží něco divákovi říct a já jsem mu i porozuměl, ale způsob, jakým to říká, je více než otřesný." A myslím, že ten kdo to psal má pravdu, ale otřesný je to, protože život je otřesnej a je to podaný tak jak by to mělo bejt. A zachraňuje to jen ta světlá naděje nezkaženejch dětí na konci. Jakubiska jsem nikdy nemusel, ale tohle mě docela oslovilo. Vždyť my všichni chodíme od orgasmu k orgasmu a snažíme se najít nějaký druh životního štěstí, kterej bysme mohli pojmenovat "láska"...ale jako každej konec, i ten v našem životě je z prdele.

Terminál (2004)

Docela vtipným způsobem ukázáno, jak těžký a v podstatě krutý a beznadějný může být boj s úřady, ale je to film a naděje umírá poslední. Pěkná podíváná díky Hanksovi a určitě skvělý scénář.

Nuda v Brně (2003)

Nuda v Brně je teda celkem nuda...pár dobrých hlášek, ale jinak je to dost takový, no dost takový...jaký tyjo...nevím no. Ale za ty skvělý herce jsem ještě hvězdičku přidal.

2Bobule (2009)

Jedna hvězda za Terezu a druhá za vše ostatní...silný podprůměr, téměř o ničem.

Pláž (2000)

Mě to baví a dívám se na to čas od času znova a znova. Krásný prostředí filmu, který není jen vyprávěním o dobrodružství jednoho mladíka, ale film má určitě hloubku, že opravdový ráj na zemi je buď moment, okamžik štěstí nebo u toho nemůže být člověk. Prostě paráda...a ještě skvělej soundtrack k tomu a musím dát 5*.

Hostel II (2007)

Mě to teda přišlo stejný jak jednička, možná o něco lepší...ale nic o čem bych si povídal za pár dní.