Hostel (2005)

Mě to zase tak hrozný úplně nepřišlo. Oceňuju právě ten nápad, že lidi už neví co by z prachama, tak si kupujou vraždu. No neříkám, že je to něco superoriginálního, co tady nikdy nebylo, ale na ty 2 * to je.

Highlander (1986)

No 80.léta určitě nadprůměr, ale dnes mi to tak skvělý nepřijde. Velkým plus je určitě Sean Connery, ale scénář mi přijde trochu divokej.:-) Některý věty teda vypadají, jak když to psal jakejsi pobuda na hlaváku. No i přes to dávám 3* už jen za příjemný příběh ladící se soundtrackem od Queen.

Dům voskových figurín (2005)

Sice trochu nuda, ale zajímavě děsivý prostředí mezi těma figurínama a pro mě osobně se bylo na co dívat, viz Elisha a chvílema Paris.:-) Překvapením mi byl sympaťák Chad...ale i tak podprůměr. 2*

60 sekund (2000)

Opravdu celkem dost nuda i vzhledem k obsazení...autofandové si tam určitě o hvězdičku víc najdou, já dal tři jen díky dobrým soundtracku, jinak bych skončil na dvou*.

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Už jsem teda viděl mraky větších sraček, ale určitě je to podprůměrný. Možná docela dobrej námět, ale asi se to mohlo dát udělat líp a napínavější a hlavně děsivější.

Osudový dotek (2004)

Tohle je prostě asi fakt můj nejoblíbenější film...celou dobu mám žaludek na vodě, jak se třepu jak to dopadne. Prostě skvělý, neotřelý, neohraný, romantický, smutný, maximálně emocionální jízda, končící skvělým songem. Prostě super.

Vřískot 3 (2000)

Čím dál horší...co dodat...vše vyždímáno, použito, nic nového...

Vřískot 2 (1997)

Jediný, co můžu napsat je stejný jak jednička, ale horší.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Opravdu celé dvě hodiny v kině byly na vlnách podivna...bohužel se v tomto dílu tak nějak vytratilo dost z toho, co bylo v prvních třech dílech důležité. Pravda je, že Penelope tam sedí, čehož jsem se bál a nebýt Johnnyho, tak moje hodnocení dopadlo ještě hůř. A ani 3d tomu už nějak nepomohlo. Ale pro fanoušky Pirátů z Karibiku je to určitě nutnost.

Vřískot (1996)

Popravdě řečeno se až divím, jak se z filmu, kterej bych byl schopnej označit i jako odpad, stal snad až kultovní záležitostí. U tohoto prvního dílu ještě ochotně dám 3* za dobrou partu mladejch lidí a zasazení děje do školních let, samozřejmě největší kultovní věcí filmu je maska vraha a ještě jednu hvězdu si Wes Craven zaslouží za to, že se díky Vřískotu mohl uskutečnit Děsnej Biják.:-) V podstatě je to i tak zábava a ke konci teda proběhlo i trochu toho napětí.