Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Che, nechápu se. Mrazí mě, když si uvědomím, že jsem začínala na 5ti hvězdičkách, ale já tenhle film vážně žrala! No, s odstupem času se mi poupravil úhel pohledu, takže - vcelku slušná komedie, ale to je všechno!

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Na můj vkus na SW až moc přeslazený romantiky. Románek Hana a Leii vyzněl mile, opravdově, ale tohle bylo trochu přehnaný... A ještě jedna hrůza v podání Haydena Christensena, to přece není Anakin, o Dart Vaderovi nemluvě... Jinak efekty, Obi-Wan, soundtack - no tomu není co vytknout.

Vesnice (2004)

Film mě dostal. Většinou dokážu objektivním pohledem pochopit komentáře ostatních, ale u tohohle filmu mi nižší jak tříhvězdičkový hodnocení nedává smysl. Jo, jasně že někdo tenhle styl vyprávění, příběhu nebo atmosféry nemusí mít rád, přesto to rozhodně není odpad... kamera je nádherná a herecký výkony se mi taky moc líbily. Mimochodem, vřele doporučuju verzi bez dabingu (ne že by byl špatnej, ale není to ono).

Nesvatbovi (2005)

Pár dobrých vtípků, dva hlavní hrdinové sympaťáci, ale bohužel taky moc a moc ohraných a kýčovitých hlášek. Příznivce nenáročných filmů film určitě potěší, já se taky vcelku bavila, ale že by z toho byl můj oblíbenej film, to zas ne.

Vybíjená (2004)

Haháááá:) Dlouho už jsem se nepobavila tak skvěle. Nejsem zrovna příznivkyně ulítlýho nebo nechutnýho humoru, ale na tomhle mě fakt něco dostalo. Možná ty nadejchaný vlasy, to se dneska jen tak nevidí :)