Zelený sršeň (2011)

Podle zdejšího hodnocení jsem čekala oddechovou akční komedii ve stylu Iron Mana. A víte co? Nic. Už od začátku jsem se nudila, ale čekala jsem, že se to nějak vyvrbí. A nic. Hlavní hrdina byl na začátku úplnej vůl a já si říkala, že mi bude sympatičtější s postupem času. A zase nic. Cameron Diaz jako hlavní ženská hrdinka? No budiž, pro její fanoušky určitě zážitek, pro mě naprosto nevýrazná postava. Sečteno, podtrženo - tenhle film už nechci nikdy vidět a doufám, že dvojku nenatočí...

Na vlásku (2010)

Jedna z nejlepších nových disneyovek, to se musí nechat. Rapunzel je úžasná rošťanda, Eugene je sympaťák každým coulem a Max - toho bych chtěla mít doma:) Tentokrát tvůrci omezili písničky, zato se zaměřili na humor a grimasy postav. A rozhodně to vyšlo.

Discopříběh (1987)

Ale no tak, tohle se snad ani hodnotit nedá :D Kdo má rád Davida, určitě je nadšenej. Pro ostatní lidi tenhle film není.

Popelky (2010) (TV film)

Možná jsem tenhle film úplně nepochopila, ale křičel na mě "Když nejsi hubená, nemůžeš být šťastná a úspěšná!". Ale hlavní hrdina byl fešák i sympaťák, tak aspoň něco.

Druhá cesta námořníka Sindibáda (1972)

Měla jsem z toho noční můry! A i o mnoho let pozdějš se mi zdávalo o dědkovi co kope do zad. Jinak úžasný příběh. Ale Čarodějova učně mám radši.

(K)lamač srdcí (2010)

Naprostá pohoda, ale i ta trocha nutnýho smutku a spousta jiskření, romantiky a humoru. Vůbec jsem nečekala, že by se mi tenhle kousek mohl tak líbit. Ale líbil. A Vanessa je naprosto kouzelná.

Dvě svatby (2010) (TV film)

Není to nijak originální, není to ani vtipný a ani romantický. Hlavní hrdinky jsou nevýrazný a celá jejich rodina je neskutečně protivná. Jedinej sympaťák byl ten opravář aut. Nemám ale tušení, jak se jmenoval, to mi za zapamatování nestálo. Stejně jako tenhle film...

Čarodějův učeň (2010)

Efekty skvělý, hudba chytlavá, hlavní hrdina vcelku sympaťák (a tím nemyslím Cage, ten v tom filmu vůbec nemusel být) a i přes to je to jeden z těch filmů, u kterých druhej den nevíte, o čem byly. Taková klasická konzumní amerika. A tím nechci říct, že se někdy na nějkou oddychovku nepodívám ráda. Nejlepší replika filmu: "Tohle nejsou ti droidi, které hledáte." - Smutný je, že je to z úplně jinýho filmu...

Já, padouch (2010)

Tak takhle jsem se už dlouho u animáku nepobavila! Holčičky byly naprosto úúúžasný! "He´s so fluffy I´m gonna die!"

Revizor (1933)

Musím se přiznat, že Vlastu Buriana nemám ráda. Ale tady je jako Chlestakov naprosto úžasnej. Samozřejmě, že z velký části za to může mistr Gogol, ale i skvělá hra chce skvělý herce. V tomhle případě se to opravdu podařilo a já se nesmírně pobavila.