Kantor Ideál (1932)

Neskutečná pitomina, na kterou se dalo koukat jen z mála důvodů. Jedním z nich byla rolička Nataši Gollové, tu jsem prostě musela vidět. A tou další pak výkon Karla Lamače (a touha vidět jeho proměnu). Jinak jenom nuda a mně nesympatická hrdinka.

Proč kočka není pes? (1996)

Není to žádnej zázrak. Na druhou stranu jsem se celou dobu dost dobře bavila, hlavní hrdinka mi byla moc sympatická a hlavní hrdina byl fešák. A Uma Thurman vychutnávající dorty všemu nasazuje korunu. Takže mírný nadprůměr a lepší 3h.

Servírka (2007)

Nathan Fillion je prostě úžasnej a já ho mám opravdu ráda. Bohužel nebýt jeho, tak je tohle neskutečná nuda. Takhle je to jen podprůměrná nuda...

Popelka (1969) (TV film)

Miluju scény s Janem Třískou a samozřejmě hudbu. Popelka je moc moc moc půvabná a roztomile naivní. Ovšem prince nejsem schopná překousnout. Takovej moula to je...

Popelka (1950)

Nemůžu dát pět hvězdiček a to hned ze dvou důvodů. Od Disneyho mám prostě radši Krásku a zvíře. A hlavně - není to naše Popelka! :)

Nahoru, dolů (2000)

Gwyneth mám moc ráda a i tady byla vcelku milá. Bena jsem schopná zkousnout jenom ve Willu Huntingovi a v tomhle filmu mi lezl na nervy úplně extrémně. Dějově jedna velká nuda, romantika bez špetky romantiky...

Pod zeleným stromem (2005) (TV film)

Slabší průměr. Hlavní hrdinové se vlastně celou dobu jenom dohadovali a co je větší průšvih, sokové kněz a farmář mi byli kolikrát sympatičtější než Dick.

Na nože! (2010) (pořad)

No rozhodně mě to bavilo víc než Ano, šéfe! A občas člověk viděl něco zajímavýho. Ale většina kuchařů mi silně lezla krkem - hlavně to, jak buzerovali tu chudinku amatérskou kuchařku. Poslední díl byl ovšem skvělej.

Na mě se můžeš spolehnout (2000)

Laura Linney je úžasná herečka a pro Marka Ruffala mám velkou slabost. A i přes tu nádhernou hudbu a dost reálný příběh nemůžu hodnotit výš. Proč? Asi proto, že mě to nijak nedojalo a za týden si nebudu pamatovat, o co vlastně šlo.

Děvče za výkladem (1937)

No drama to vlastně není, romantiky je taky poskrovnu... Tak nevím, prostě podrpůměr.