Hele vole, kde mám káru? (2000)

-Co tam mám já?- -Vole!- -A jak vypadá to moje?- -Bezva!- -No a co tam mám já?- -Vole!- -A jak vypadá to moje?- -Bezva!-...tak tohle žeru! jedna z mnoha výborných hlášek Jesseho a Chestera, vždycky, když si to pustím, tak se nepřestávám smát i když vím, co přijde. Tenhle film snad nikdy neomrzí. 90%

Hořící keř (2013) (TV film)

Neskutečné...ještě teď mám z toho husí kůži. Excelentní zpracování, vynikající herci a skvělá atmosféra. Řekl bych, že toto je snad jeden z nejlepších domácích kousků vůbec a vůbec nevadí, že režisér není čech. Pocta Janu Palachovi, jeho památce a boji za svobodný český stát. Věrni zůstaneme. 100%

Hostel (2005) odpad!

Tohle je prostě něco nechutnýho!!! Jasný odpad! 0%

Hudba hrát nepřestala (2011)

"You know this song?" Po druhém shlédnutí prostě musím dát plný počet. Film má sice docela pomalý rozjezd a vlastně celou první polovinu, ale jak se do toho člověk vžije a u mě to bylo hned, protože já hudbu miluju a vím, jaký význam může pro člověka mít. Děj je sice velice primitivní, ale je do něj vloženo množství citů. Dostalo mě jak je příběh nejprve nastíněn, ale nakonec je vlastně úplně jiný pro syna než pro otce a oba je donutí najít si k sobě cestičku až taková událost jako je nádor a muzika. Vůbec nic se nezdálo tak, jak to ve skutečnosti vypadalo. A emotivní konec tomu nasadil korunu. A nesmím zapomenout na skvělou muziku hrající prakticky během celého filmu. Sice jsem tuhle dobu nezažil, ale kdybych tehdy už žil, poslouchal bych tuhle muziku od rána do večera. Nic se líp jako věta na závěr nehodí než říct, že u mě hudba hrát rozhodně nepřestala. 90%

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Velmi příjemná chuťovka od Stevena Spielberga. DiCaprio kontra Hanks se mi zamlouvá a jelikož Hankse moc nemusím, líbí se mi, že právě Leo Tomovi uniká:) Ale ani slabší vztah k Tomovi neubírá nic na zážitku z filmu, naopak si myslím, že oba zahráli velice dobře....jo a nezapomenout, že je to podle skutečného příběhu! 85%

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Nejlepší díl? Ano je to tak, Indiana Jones potvrzuje, že s přibývajícími díly roste kvalita. Dobrodružná klasika, sem tam s vynikajícím vtipem, který vůbec neotravuje a nenarušuje atmosféru, tempo po celou dobu filmu. Prostě Indiana Jones na vrcholu. 95%

Insidious (2010)

Tohle je horror dle mého gusta, jen škoda, že takových kvalitnějších není víc. Dost jsem se divil, že zrovna hlavní roli má Patrick Wilson, ale myslím, že jeho výkon nebyl špatný. Atmosféra vynikající, i klasické lekačky fungují. Vynikající Wan. 95%.

Insidious 2 (2013)

No, existují 2 způsoby hodnocení. První je objektivní hodnocení a druhé je srovnání s prvním dílem. V prvním případě dávám jednoznačně 5*, protože všechno skvěle funguje, u některých lekaček jsem se fakt skoro po..., skvělevyužívány 2 roviny a výborná muzika. Kdybych měl ale porovnávat, tak musím přiznat, že nic moc nového, přestože dvojka skvěle navazuje na jedničku, je zde až moc podobností a až moc se kopíruje z prvního dílu. Nicméně musím dát plný počet, protože se to Wanovi opět povedlo a pokračuje vynikajícím atmosférickým horrorem a kdo ví, podle konce je možné, že bude ještě trojka tak snad se toho ujme opět pan mistr horroru. 90%

Interstellar (2014)

S odstupem pár měsíců viděno podruhé a musím říct, že emoce, které ve mě přetrvávaly od prvního shlédnutí, poněkud opadly. S čistou hlavou a srovnanými myšlenkami musím říct, že ač je Interstellar skvostné dílo, můj oblíbený Inception se po nějakém čase opět dostal n první místo. Teď k filmu. Dokonalost sama! Christopher Nolan opět posouvá hranice filmu na vyšší level. Tohle je sci-fi jak má být, vizuálně je i lepší než nedávné Gravity. Hlavně obdivuji Nolana a jeho neskutečný scénář. Už před čtyřmi roky, když vydal Inception, tak jsem z něj byl unešený, a vlastně jsem byl až dodnes než jsem vyděl Interstellar. Začátek je takový poklidný a nic ani nenasvědčuje tomu, že to má být Sci-fi, pořád se ale něco alespoň okrajově děje. A to nejen do doby, kdy odletí do vesmíru, ale i poté. To se pak člověk může nechat v klidných místech filmu unášet nádhernými pohledy ven z lodi. V čem mě ale Nolan utvrdil, že je mistr nad mistry, byly dvě věci. Za prvé to, jak dokázal propojit zdánlivě nedůležité a nesouvisející scény ze začátku filmu s těmi posledními a jak se najednou daly všechny nesrovnalosti hned vysvětlit. A za druhé to byl závěr filmu. Když už to vypadalo, že ta scéna je poslední nebo jedna z posledních, Nolan to ještě dokázal natáhnout a vylepšit. A to se stalo tak třikrát ke konci. A z perspektivy herců výborně zahrál Matthew a překvapila mě Anne Hathaway. Ta byla pro mě vždy jen takovou holkou z romantického filmu, ale vypořádala se se svoji rolí skvěle. Z vedlejší role se mi také líbila Jessica Chastain, i když nehrála celý film. Hudba zase tak nezaujala, podle mě měl Hans Zimmer k Inception lepší soundtrack, tenhle je dobrý, ale ne skvělý. Rychle pane Noalne, chci další a další filmy, mám absťák. 100%

Jackass: Děda Mizera (2013)

Komu se líbí Jackass, toho Bad Grandpa určitě nezklame. Jenom většina fórků je k vidění už v traileru, přesto jsou některé hodně dobré. A ten malý kluk má budoucnost!:D 50%