1Legend1

1Legend1

student

• 3.4.2013  22:32

The Black Parade Is Dead! A teď i skupina, budou mi velice scházet, viděl jsem je jen jednou v ČR, ale tenhle koncert se jim povedl. Kompletní album naživo písnička po písničce přesně jak jsou v albu. Škoda, že jsem tam nebyl, to by byl ještě silnější zážitek. MCR mi zůstanou v srdci. 100%

• 28.3.2013  00:19
    Sinister (2012)

Záhadná krabice s páskami, copak na nich asi bude? No, Sinister mě překvapil. Děj se skoro po celou dobu filmu nezastaví a atmosféra je tak hustá, že by se dala krájet a já se konečně dočkal horroru, který mi připomněl zlaté časy Paranormal Activity, a tudíž období plné strachu. Sice v porovnání s PA je Sinister slabší, pozornost si ale určitě zaslouží. Po dlouhém zvažování dávám všech 5*, ale trochu mi vadilo (nebo jsem spíše čekal), že tam bude více paranormálna a lekaček. NIcméně, jsem po dlouhé době spokojen s horrorem a to je hlavní. 90%

• 24.3.2013  00:20
    Proč? (1987)

Musím jít do pěti hvězd, protože ten film natočený takovým způsobem až mrazí. Ta atmosféra je psycho...a po celou dobu filmu. 90%

• 14.3.2013  13:56

Billy Talent je jedna z nejlepších skupin naživo a je jedno kde hrají. Ben přivede publikum do varu kdekoliv. Já jsem se o tom přesvědčil naposledy 10.6.2012 v Praze, Lucerně. 100%

• 2.3.2013  14:06
    Magazín Ligy mistrů (TV pořad) (2002)

Jasně, Champions League je fotbalová lahůdka pro každého fandu, ale Magazín poněkud pokulhává. Chtělo by to víc živější statistiky a různé zajímavosti, něco jako Buly. 75%

• 2.3.2013  00:36
    Václav (2007)

Jeden ze světlejších momentů české tvorby posledních let. Výborný Trojan, soudtrack od FiXy a příběh tak trochu přiblblého Václava je mi sympatický. Na víc než 4* to ale nemá. 75%

• 2.3.2013  00:25

"You know this song?" Po druhém shlédnutí prostě musím dát plný počet. Film má sice docela pomalý rozjezd a vlastně celou první polovinu, ale jak se do toho člověk vžije a u mě to bylo hned, protože já hudbu miluju a vím, jaký význam může pro člověka mít. Děj je sice velice primitivní, ale je do něj vloženo množství citů. Dostalo mě jak je příběh nejprve nastíněn, ale nakonec je vlastně úplně jiný pro syna než pro otce a oba je donutí najít si k sobě cestičku až taková událost jako je nádor a muzika. Vůbec nic se nezdálo tak, jak to ve skutečnosti vypadalo. A emotivní konec tomu nasadil korunu. A nesmím zapomenout na skvělou muziku hrající prakticky během celého filmu. Sice jsem tuhle dobu nezažil, ale kdybych tehdy už žil, poslouchal bych tuhle muziku od rána do večera. Nic se líp jako věta na závěr nehodí než říct, že u mě hudba hrát rozhodně nepřestala. 90%

• 25.2.2013  16:23

Spíše než horor je to thriller podle mého. Ale to vůbec neubírá na kvalitě nebo vynikající atmosféře a skvělému ději i rozuzlení. Za mě však "pouhé" 4*. 75%

• 22.2.2013  09:05
    Na dřeň (2012)

Veliké zklamání. Když jsem se po hodině nemohl dočkat kdy už to skončí tak je asi něco špatně. Film měl velký potenciál, ale nenaplnil ho. Škoda a ještě jednou škoda. 35%

• 16.2.2013  22:33
    Constantine (2005)

Film dle mého gusta. Až po letech po druhém shlédnutí jsem ho dokázal plně docenit. V prvé řadě vynikající Keanu, člen mého širšího výběru oblíbenců, Rachel se mi taky líbila. Natočené moc hezky a kamera je v určité momenty vynikající. Děj plný démonů a někdy i nějaký ten anděl a vymítač, ano to je přesně to, co mám rád. Cože? Vás to nebavilo? Tak to se určitě za chvíli u vás objeví John a vymete z vaší duše veškeré zlo, které vás pohltilo během sledování. 90%

• 9.2.2013  13:56

Dárkové balení plné akce, vynikajících old-school herců, i těch "novějších" a navíc i humoru. Myslím, že lepší kousek by si příznivci akčních stříleček nemohli v dnešní době představit. 90%

• 1.2.2013  23:37

Pozor, po druhém shlédnutí měním názor. Výkon Christopha se pro mě nemění, byl vynikající, k němu sekundují Leo, Jamie a překvapivě dobrý Samuel(ne že by nebyl jinak dobrý, ale na vedlejší roli). Ten na postavu chladného Stephena sedl dokonale. Na to, že je to western se mi Django líbil, ale asi jen proto, že to není jen tak obyčejný western, ale s tarantinovským nádechem a na to se já dívám rád. Černý humor, spousta krve, ale to asi nemusím vyprávět...Měním tedy názor v tom, že se mi zdála nudná prostřední pasáž filmu. Teď si uvědomuji, že tam tak nějak patří a srážet kvůli tomu hodnocení není fér. Celý film je skvělý, ale z mého pohledu není od Quentina ten nejlepší. Nicméně jsem spokojen. Dostal jsem to, co jsem čekal. A bez servítků. Ať žije mistr Tarantino. 90%

• 31.1.2013  15:39
    Nakonec zemře (amatérský film) (2010)

Hvězdička dolů za "hrůzostrašnou" příšeru na konci:D 60%

• 30.1.2013  19:39
    Memento (2000)

"Co jsem to chtěl?" Film, který má určitě něco společného s Počátkem. Ať už je to složitý příběh, nebo rozkouskované scény. A také nelze strávit najednou. Sice hned ze začátku divák ví jak to skončí, tím to na mě okamžitě zapůsobilo jako naprostá ztráta času, ale člověk by neřekl, jak je příběh vyprávěný odzadu atraktivní. Nikdy předtím jsem žádný film tímto způsobem natočený neviděl, ale Christopher na mě opět udělal dojem...Ale co tady na tom csfd dělám? Kde to jsem? 80%

• 28.1.2013  00:31
    Kill Bill 2 (2004)

Jsem lehce zklamán. Quentin asi všechnu akci zapomněl v první části a ve dvojce mi dost schází. Je tu několik hluchých míst, které (v jedničce mi ani nevadily, jeslti vůbec byly) mi vadí. Myslím že pokračování je až moc mírumilovné a filozofické, plné dialogů, ale teď mi nějak víc vadí. Takže je z toho sice ne nejhorší to určitě ne, ale na tarantinovské poměry horší film. Pro mě zatím nejslabší Tarantinův film. 80%

• 26.1.2013  00:40

No jo, prvnímu Matrixu už se to nevyrovná,a nezachraňuje to už ani epické finále. Chybělo mi "víc Nea", přišlo mi, že se to točilo daleko míň okolo něj. No a ukončené to bylo, jak to bylo. Ale co...co víc bysme od Matrixu chtěli? 80%

• 22.1.2013  00:40
    Evidence (2012)

Připadal jsem si jako v Blair Witch, ale tohle měl takový nějaký jiný nádech. Zajímavé příšery, přišly mi někdy až tak komicky, že jsem se jich bál. Vím, vím, že v dnešní době je takovýchto filmů mraky, ale tenhle na mě působil zároveň strašně kýčovitě a zároveň velice napínavě a dechberoucně. Ale jo, za odvahu do takového snímku jít dávám 4*. 70%

• 21.1.2013  00:20
    Kill Bill (2003)

Než vyjádřím své pocity, dovolte, abych podotknul, že moje hodnocení ovlivnila jistá doba nebo vzpomínky, které si spojuji s tímto filmem, a tak je dost dobře možné, že kdybych Kill Bill viděl jindy než kdy jsem ho viděl, hodnotil bych nejspíš hůře. Ale teď k filmu. Pomsta je pro mě jedna z nejkrásnějších, ne-li nejkrásnější věc, a Quentin mi poskytl film o pomstě. To je první klad. Za druhé Uma Thurman. Ta byla jako vraždící Nevěsta vynikající. Příběh klasicky po tarantinovsku s množstvím krve a svéráznými scénami, přesně tak jak to mám (nejen) já rád. No a co ta hudba sakra? Ta k tomu filmu prostě padla jak ulitá! No a když k tomu přičtu, že režisér je můj oblíbenec, je z toho krásných 5*. 90%

• 20.1.2013  00:20

Na mě až moc zabíjení, čekal jsem něco trochu jiného. Ke konci už byly náznaky, že by to mohlo skončit dost zajímavě, ale skončilo to asi tak, jak by to asi nikdo nečekal. Prakticky neukončené a zároveň divné. Nicméně hvězdičku přidávám za tu sexy blondýnu s děckem. 40%

• 19.1.2013  01:09

Matrix Reloaded už není tak "reloaded" jako jednička, ale pořád je to přece jen ten starej dobrej Neo a spol. Prostě už o něco slabší, ale stále na vysoké úrovni. 80%

• 17.1.2013  14:21
    Eso (TV pořad) (1994)

Když jsem se na to ještě před několika lety díval, příjemně jsem se bavil. 70%

• 16.1.2013  18:25

"Close your eyes and think of something nice." Film nabitý emocemi. Tsunami v roce 2004 bylo strašlivé, lituji všech lidí, kteří ho prožili. A tenhle film vykreslil atmosféru dokonale. Promyšlené scény a momenty kdy se všichni hledají a ani o sobě nevědí jsou vynikající. Nic jsem od toho nečekal a proto mě to tak vzalo. Jedno z překvapení roku 2012. 90%

• 6.1.2013  00:03

A už je vidět že jde kvalita četníka dolů a vypadá to, že už ho nic nemůže zachránit. 55%

• 4.1.2013  22:49
    Matrix (1999)

NO, abych pravdu řekl, asi tak první polovina filmu mě skoro unudila, ale ono to bylo tak, že k takovému filmu jako je tento chce vědět přesně a podrobně jak se věci mají, a proto ten možná nezáživný začátek. Zato poslední 30-45 minutovka plná soubojů s agentem Smithem byla geniální. Musím samozřejmě pochválit vizuální efekty ty byly opravdu vynikající. Mě osobně chybělo více akčnosti a soubojů a ne to dohánět všechno až na konci, ale jinak se nestydím Matrix pochválit pěti hvězdičkami a uděluji mu 90%

• 4.1.2013  19:43

Tak jsem jednou o tom přemýšlel a on je vlastně samotný název spoiler:Dale to sem nepatří...Podle mě nejpovedenější z četnické serie. Povedený děj, který v celkovém měřítku už skoro v žádné části nenudí, ale na můj vkus by mohl být Cruchot ještě víc ráznější. Za mě tedy 75%

• 3.1.2013  21:56

Určitě slabší než první Saint Tropez. I Cruchot není tak vtipný jako byl.Chybí mi Francie. 50%

• 3.1.2013  21:55

PO shlédnutí dalších dílů přidávám hvězdu, první četník je hodně povedený. Louis de Funes je vynikající, na něm to celé stojí a to my všichni víme a za to ho máme rádi. 75%

• 1.1.2013  23:58

S odstupem času doceńuji o jednu hvězdu na plný počet. Je to opravdu jeden z nejlepších českých filmů nejen z období komunismu ale vůbec. 90%

• 1.1.2013  16:15
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Pamatuji, že v dětství jsem hltal díl po díle a Pokemoni mě ovládli. Teď už jen z nostalgie dávám za dvě. Z nynějšího úhlu pohledu pro mě jen vymejvárna dětských mozků. 20%

• 29.12.2012  15:01

Nevím co, ale něco na mě z toho filmu působí. Ten příběh je mi velmi sympatický. Will byl výborný, nikdy bych neřekl, že takhle dokáže zahrát tuhle roli. Navíc když hraje se svým synem. Prostě a jednoduše jsem jim celý film držel palce. 75%