Boratův navázaný telefilm (2020)

Pokud tohle může získat zlatý globus, tak je něco hodně špatně. Se slzou v oku vzpomínám na první díl.

Cutter (2005)

Z celého filmu byla nejlepší Chuckova hláška : Jsem vážný jako infarkt!

Hranaři (2011)

Výborně to shrnul Václav Postránecký ke konci filmu větou : Tak na tohle, pánové, já nemám nervy.

Más de mil cámaras velan por tu seguridad (2003)

Tenhle film si pamatuju ze začátků AXN pod názvem Na tisíc kamer střeží vaši bezpečnost.Mám ho ještě někde na videu a rád bych si ho ještě někdy pustil. Bude to chtít oprášit video,protože k sehnání fakt nikde není.

The Walking Dead: World Beyond - The Tyger and the Lamb (2020) (epizoda)

Po druhém díle jsem si myslel, že tenhle seriál by nemusel být takový průser. Po třetím díle mám pocit, že to bude pořádně velký průser. Naprosto nesympatické postavy, tuna keců okolo, a to, co se tam řeší, by snad lépe pasovalo k 13 reasons why než sem. Jednu hvězdu dávám za to, že jsem si našel další výraz pro zombí, a to sice Oškliváci. V průběhu všech tří seriálů Walking dead tu byli: Chodci, Strážci, Poddrňáci, Vrrčáci, Rozpáranci, Shniláci, Duťáci a kdo ví, kolik výrazů jsem už zapomněl.

Živí mrtví - Kráčej s námi (2020) (epizoda)

Plný počet dávám proto, že už nebudu muset koukat na jednu ze tří postav, které fakt nesnáším. Tak ještě Carol a Michonne a bude to cajk.

Živí mrtví - Vazby (2019) (epizoda)

Daryl a Caroll si házejí žaludy na plechovku, Eugene si pomocí vysílačky najde kámošku, se kterou může kecat o zmrzlině a začal řádit koronavirus. Nebýt Negana, byl by to díl úplně o ničem.

Smrtgasmus (2015)

Být metalista, asi bych si to užil víc, ale takhle jsem se celkem nudil. Pár úsměvných scén, jinak spíš trapné hlášky, spoustu krve a tvrdá muzika.

Živí mrtví - Duchové (2019) (epizoda)

První díl desáté série, který se mi líbil, ale jen první polovina.