HennessyVSOP

okres Praha

2 body

1 6 10 15 16 17 18 19 následující >>
    • 12.9.2010  01:57

Pro mne osobně překvapení a nečekaná pecka. Super herecké výkony a promyšlený scénář, do rozuzlení filmu jsem vážně netušil, kde je zakopán pes. Prostředí a omáčka filmu sice pro mne není žádné terno, ale, scénář a herci mi to více než vynahradili. Pro mne 95% a překvapení roku.

• 12.9.2010  01:54

Tohle jsem viděl v mládí u kamaráda v letním kině, na kusu hadru a dřevěných sedačkách, kde když se houpal jeden, houpala se celá řada :) a tak mám na tento film nostalgické vzpomínky. Depp je fajn, téma taky ale děj je trochu solidní kravina. Ale bavilo mne to, protože já mysteriózní filmy rád. 70%

• 12.9.2010  01:51

Emmerich jako vždy, zhovadilost bez mozku, s dobrými triky a přihlouple zábavná. Mám rád Willa Smithe, a jako malej jsem to docela žral, takže jedna hvězda navíc je z osobní empatie a nostalgie. Koukatelný film, pokud si chcete odpočinout a není co dělat. 75%

• 12.9.2010  01:47
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

Tuhle zhovadilost sem ani neviděl, ale slyšel z obýváku do pokoje a to nedobrovolně. Nechápu jak někoho může bavit koukat na amatéry jak zpívají cizí písničky, proč si ti lidi raději nepustí na přehrávači originální album se svoji oblíbenou hudbou? Kvalita bude pochopitelně mnohem vyšší, bez reklam a prudérní poroty. Jedna hvězda je za ten výjezd exotiky s IQ a hlasivkami paviána, který mne, jakožto škodolibou osobu, pobavil. 15%

• 12.9.2010  01:44

Viděno opakovaně s hodně dlouhým odstupem. Edward Norton hraje svůj standardnívýkon, ve své roli opět vyniká Anthony Hopkins, kterého ale ve filmu není zase tolik. Dějový prequel před Mlčení jehňátek je trochu nadbytečný, nicméně i tak se jedná o celkem hezké doplnění serie o Hanibalovi. Nejslabším článkem je jednak scénář, který místy naráží na trochu hloupější motiv a Ralph Fiennes, který je z trojice hlavních postav jednoznačně nejslěpší, i když by tomu mělo být správně opačně. I tak doporučuji, v rámci žánru není moc lepších snímků s masovými vrahy.

• 12.9.2010  01:40

Tohle je opravdu, opravdu dobrý válečný film Akce, napětí, psychika, všechno v něm je. Ridley zase odvedl dokonalou práci, herci jsou neuvěřitelně důvěryhodní ve svých rolích, celý film je neskutešně autentický, syrový, tvrdý a bez kompromisů. O jeho kvalitách snad vypoví hodně i to, že se v české armádě pouští jako instruktážní video. 100%

• 12.9.2010  01:36
    Constantine (2005)

Další komiksovej akčňák, Keanu Reeves se vytáhnul, druhá nejlepší role po Neovi. Super hlášky, efektní scény, super děj a bomba záporák. Bavilo mne to, a to dost. Navíc, neobvykle na komiksový filmy, má solidní hloubku :) A k tomu ještě velmi slušná hudba 90%

• 12.9.2010  01:32
    Californication (TV seriál) (2007)

No, z Hanka Moodyho se stala spolu s Housem moje nejoblíbenější seriálová postava. Tento seriál je opravdu fajn, s nadsázkou a humorem vás protáhne životem chlapa a alespoň teda mne donutil k zamyšlení. Duchovny je v této roli dokonalý a já vážně nevím co dodat, super seriál na který rád koukám i opakovaně. 100%

• 12.9.2010  01:30
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Toto je opravdu fajn seriál, stejně jako všechny ostatní z této produkce. Naučný, pro děti a dobře koukatelná forma. 90%

• 12.9.2010  01:28
    Byl jednou jeden... vynálezce (TV seriál) (1994)

Za prvé se mi líbí ta animace, za ruhé je to naučné a pro děti a za třetí se na to pěkně kouká. Ne všechny díly jsou úplně fajn, ale je dobře, že někdo něco takového točí. 80% protože ...život i člověk jsou poutavější.

• 12.9.2010  01:19
    Stigmata (1999)

Tento film se mi hodnotí docela těžce. Nejedná se o čistokevný horor a má dost much, nicméně tematikou a mystičností se mi opravdu líbil. Herecké obsazení solidní, ale nikoli brilantní. Pro většinu diváků se bude jednat o průměrnou jednohubku, navíc budou film vnímat jinak křesťani a ateisti. Velmi povedéné jsou vize o mučení při stigmatech. Já dávám 70%. PS: tak ještě podle komentářů co tu čtu dodám že tento svitek skutečně existuje, přesně s těmito slovy, většina vědců jej historicky považuje za dobový, nicméně církev jej odmítá uznat... čili scénárista si moc nevymýšlel.

• 10.9.2010  05:17

Tento film se hodnotí docela těžko, jednak by bylo lepší když by se jednalo o tři filmy a ne jeden. Celému dokumentu by se hodilo mnohem lepší provedení a hlavně doložení faktů, autor plácá své pravdy jednu za druhou aniž by vysvětlil odkud je má. Nicméně první část s Biblí je nejlepší i když nepřináší nic nového pod sluncem. Část s WTC je dosti spekulativní a docela hodně bych byl rád když by se objevil konečně pořad s předními vědci a počítčovými simulacemi, který by vysvětli a doložil jestli věže "shořely" nebo byly vyhozeny do vzduchu.... No a třetí část mi dost silně připomíná odpad, až na ten relativně zajímavý závěr s integrovaným čipem (ztráta osobního soukromí vs. technologický pokrok). Ale nejhorší část tohoto pořadu je těch prvních a posledních 10 minut.... 35%

• 10.9.2010  02:18
    Bruno (2009)

Tenhle film nebyl vtipný ani ve mne nezanéchaval žádné moralizující stopy. Nevím, prostě celý koncept filmu nefunguje, hlavní postava není přihlouple roztomilá jako Borat, Bruna musíte nenávidět už od prvního záběru. Brunova řeč není legrační a gagy vždy tak nějak vyšumí. Ve skutěčnosti jsem se u filmu zasmál jen jednou, a to když Brun mlátila ta domina nebo co to bylo, asi jsem příliš škodolibý. Škoda no, přitom Sachu mám rád, ale tahle postava se mu nepovedla. 25%

• 10.9.2010  02:14

Nejlepší večerníček - nejlepší animace, postavy, pointy příběhů. Hotovo a tečka. 100%

• 10.9.2010  02:12

Film staršího ražení a s menším rozpočtem, nečekejte velké triky a naopak musíte počítat s tím, že se podobně jako všechny starší filmy s touto stopáží, vleče. Nikam nespěchá. Není to dobře ani špatně, je to charakteristický znak. To co tento film ale doopravdy má, je atmosféra. Tenle film má prostě kouzlo, upne vaše oči k obrazovce a vy ho hltáte podobně jako starý western. Opravdu chytrý a podmanivý film. Doteď se jedná o nejlepší film s mimozemskou tematikou, který jsem viděl. A ten závěr je velice, velice vydařený. Pro mne 90%

• 10.9.2010  02:06
    Blade (1998)

Toto je kultovka akční komiksové předělávky, pro mě spolu s novým batmanem a sin city, nejlepší komiksová předělávka. Wesley má koule, ma akční střih, děsně dobrou roli, upíří krev a ještě k tomu famózní černý Dodge Charger 68. Film pro kluky. 100%

• 10.9.2010  02:01
    Beowulf (2007)

Nu dám pár hvězdiček jednak za to, že Beowulf je moje oblíbené anglosaské dílo a aspoň se s ním seznámí víc lidí, za druhé je docela obstojně vizuálně zpracován a za třetí to zde Angelině sekne. Jinak pouze taková koukatelná jednohubka, která se vám do paměti ničím moc nezapíše, doporučuji knihu :) 50%

• 10.9.2010  01:56

Tak to shrnu, s ideou filmu plně souhlasím: pád věží zosnovala skupina amerických tyranů v čele se strejdou Bushem, aby rozšířili svoji politickou moc a bankovní konta. Provedení dokumentu je otřesné bohužel a nejhorší jsou na něm zdroje, které by bylo mnohem lepší správně odcittovat atd. Na zamyšlení dobré, jako zdroj informací k ničemu. Nicméně pro ty, kteří se ještě nesetkali s druhým pohledem na 11.9.2001 doporučuji.

• 31.8.2010  19:30

Komiksová kultovka, Christian Bale jna Batmana nepůsobí příliš drsně a je více uhlazený, nicméně celkové provedení filmu se mi líbilo hodně. Nedokážu u tohoto film vyzdvihnout jen některou jeho část, prostě sedí skvěle jako stavebnice až celek je velmi, velmi pěkný. 90%

• 31.8.2010  19:27
    Bathory (2008)

Nevím, nijak mne tento film neoslovil. Herci nic moc, děj je hloupý, navíc s ideovým pojetím nesouhlasím. Na druhou stranu to zas taková katastrofa nebyla a jednou se to shlédnout dá. Z nějakéhodůvodu ale mám pocit, že se tento film bude podstatně více líbit ženám. 50%

• 31.8.2010  19:23
    Barbar Conan (1982)

Tento film je pro mne legendární z několika důvodů: vynikající filmová výprava, vynikající hudba, arnold ve své nejlepší muskulaturní formě a jeden z prvních boomů Bčkových fantasy filmů. Barbar Conan je super Bčko, mám ho hrozně rád a s kamarádama na něj po večerech s flaškou koukáme. Nutno dodat že zde hrae Max von Sydow, což je vždycky plus, i kdyby neřekl ani slovo :) Conane, co je v životě nejlepší? 90%

• 31.8.2010  19:11
    Avatar (2009)

Omlouvám se pokud se někoho mé hodnocení dotkne, ale tento film je příšerný. Stejně jako se mi protivý Titanic, protiví se mi i toto. Absolutně bezduchý film, s rádoby hlubokým poselstvím, které jsme ovšem už viděli sto krát, a předvídateným dějem. Herecké výkony přímo děsivé. Dvě hvězdy jsou za vizuální stránku a hudbu. A to mi na dobrý film nestačí, zajímavé barvy a tvary vidím i pod vlivem. 35%

• 31.8.2010  19:05

Problémem je že tohle nemá s Asterixem a původními komiksy společného vůbec nic. Je to prostě typická masová komedie s přihlouplými vtipy, zajímavý ale je, že alespoň patří ještě pořád mezi ty slušnější a při troše dobré vůle a piva se u toho dá zasmát. Pro mne osobně je nezapomenutelná scéna s odkazem na Darth Vadera. Nicméně mne vážně mrzí, že tímto dílem filmaři shazují tak pěkný a inteligentní komiks, kterým původní předloha bezesporu je. Moje "objektivní hodnocení" je 50% pokud ale máte rádi předlohu, tak uberte 30.

• 31.8.2010  18:57

Předělávka slavných komixů. Výprava, Panoramix a Obelix jsou strašně fajn, Asterix se mi ve své hrané podobě moc nelíbí. Vtipnost celého počinu je slabší než u papírového vydání, ale stále se jedná o koukatelný a líbivý film, dokonce i na opakované shlédnutí někdy v budoucnu. Navíc Laetitia Casta jako Falvala je opravdu moc krásná :) 70%

• 31.8.2010  18:52

Tento film mám opravdu rád, skvělý příběh, moji oblíbení herci, oblíbený žánr dovedený pod taktovkou Ridleyho Scotta k dokonalosti. Pro mne osobně nejlepší gangsterka od dob Kmotra. 100%

• 31.8.2010  12:34

Těžko komentovat, tento film nemá moc slabiny. Smutné i vtipné, film o životě a s notnou dávkou podtextu, který by si měl každý pustit. Kevin Spacey se u mě tímto filmem natrvalo zapsal. A ta hudba! 95%

• 31.8.2010  12:26

Po Ospalé díře je to druhý film od Burtona který se mi opravdu líbil, asi kvůli tomu že Alenka moc nepůsobí jako Burtonův film. Jako vždy u Burtona, má film nápadité a vizuálně podmanívé prostředí. Herecké výkony mi přišli fajn, Johny Depp hraje slušně (nejená se o žádný majstr-štich, ale je to prostě klasický Johny Depp) a i Mia Wasikovská hraje věrohodně. Jako pohádka je tento film opravdu super a z mého pohledu mnohem zajímavější než Karlík a továrna na čokoládu, a to především kvůli tomu, že Alenka je mnohem lepší předloha. Pokud vás ale nebaví pohádky tak na to nekoukejte, tento film je jednoznačně pro děti. Navíc mě potěšil Christopher Lee, i když moc slyšet není, udělal mi radost :) 85%

• 31.8.2010  12:01
    Akta X (TV seriál) (1993)

Prozatím jsem viděl pouze první 4 řady. Akta X se mi zalíbily už od prvního dílu, nicméně musím uznat, že kvalitou se jednotlivé díly od sebe dost liší. Duo Mulder a Scullyová jsou nesmírně sympatičtí, celá konspirační teorie kolem muže s cigaretou je napínavá a některé z dílů s Monster of the Week jsou hodně veselé. Na druhou stranu některé epizody mají slušnou horovou atmosféru a koukat na tento seriál po večerech v posteli před spaním je fajn zážitek. Ústřední hudební znělku navíc snad zanjí i ti jedinci, kteří tento seriál nikdy neviděli. Moje kultovní srdcovka, proto dávám 95%

• 31.8.2010  11:53

Na úvod musím říci že tento film je první který se mi z děl o x-men dostal do ruky. Proto nemůžu soudit to, jak moc je děj logicky spojen s dřívějšími filmy. Co se děje týče, není příliš duchaplný, nicméně to už tak u komiksových předělávek bývá. Naopak akční scény se mi docela líbily. Závěrený souboj je trochu šílenost, navíc počítačové triky v této scéně mi přijdou docela dost špatné na svoji dobu. Bratrské duo wolverinů je velmi pěkně zahrané, Hugh Jackman je sympaťák a naopak Lievovi záporná role sedne jak p***l na hrnec. Hudba zřejmě nic moc, protože mi neutkvěla ani jedna melodie v paměti. Ve výsledku velim slušná zábava, takový slušný průměr mezi komiksovými předělávkami, pokud nemáte rádi komiksy, hvězdičku uberte. 80%

1 6 10 15 16 17 18 19 následující >>