Ortel - Mešita (2016) (hudební videoklip) odpad!

Křesťani maj Peklo, Hnídek má uřízlou hlavu pro Alláhovo slávu. Jaký si to uděláš, takový to máš.

Ostře sledované vlaky (1966)

Pamatujete si svoje první zaměstnání, ve kterým se vám něco opravdu povedlo? Já jo a nikdy na to nezapomenu. Mám k tomu až mateřskej vztah. Možná, že se Jiří Menzel cítil stejně ohledně tohoto filmu a nikdy na práci na něm nezapomněl a měl k tomu podobnej vztah. To nevím. Ale vím, že tenhle film nikdy nezapomenu já a beru ho tak.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Film jsem díky mojí ženě viděl. Naše nejčastější zvolání bylo "jeeežiš, to je sračka". Tohle dílo je zřejmě určeno puťkám, který nikdy nemrdaly přes krámy, nikdy neplácly chlapa přes prdel a berou to jako hroznej vodvaz. Ať žije porno! Film je tady silně nadhodnocen těmi, kdo dali víc hvězd natruc nám odpadářům, kteří neznají kompromisy. Jinak by byl těžce v černým. Komerční sračka non plus ultra. Americký Playgirls.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001) odpad!

A zase jsu úúúplně mimo...neznám rozdíl mezi skřetem, trpajzlíkem, elfem a kdovíjakým svinstvem...neustálý a táhlý pohledy do prázdna nebo co...prostě, fantasy není pro mě...takže jsem tady za kazišuka hvězdiček.

Paparazzi (2016) (pořad) odpad!

Barrandovská publicistika. Bohdalka, Dejdar a Pepa Vojtek. Zprávy z jejich života nesmíte prosrat.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Ne, ne, ne, tohle je teda humus...promiňte, myslej to asi dobře, ale nedá se to...a tomu "režisérovi" bych nejraději nasral do tý jeho věčně rozglábený držky...

Pátek není svátek (1979) odpad!

Promiňte přátelé, ale z tohodle se mi fakt chce blejt.....

Patriot (2000)

No, tak jako dobrý, ale až na některý přehnanosti. Jako třeba když Mel utíká s osmiletým a destiletým harantem po lese zmasakrovat 20 vojáků. A povede se jim to. Hustýýý.

Pelíšky (1999)

Vše bylo napsáno. Geniální zachycení doby. Dát do české časové schránky a zakopat pod zem. Kdyby nás napadli ufouni a nezůstal tu kámen na kameni a ani jeden živáček, tak aby veděli, jak se tu žilo.