Superman (1978)

Stará dobrá klasika plná klišé a na dnešní dobu úsměvných triků.

Supermiss 2019 (2019) (pořad) odpad!

No tak to bylo něco, jako. Mařky za celou dobu řekly 2 věty, jinak se producírovaly v handrech. Kvalitu nejsu schopnej posoudit, ale takový spodní prádlo z igelitovým závojem mi teda přijde dost nepraktický. Jinak Čenskej hroznej jako, stejně jako slizcí porotci. Z moderování ani hovno, většinu času jmenoval sponzory. Takovej reklamní blok, maskovanej jako slaboduchá soutěž. A moje kozatá favoritka (1) neurvala nic, což mě nasrali nejvíc.

SuperStar 2021 (2021) (pořad) odpad!

Opakovanej vtip není vtipem. Vyšumělá porota, opakující ty stejný hlášky, rady a momenty překvapení a způsoby posílání do prdele. Nuda, nuda, šeď. Přidejte k tomu soutěžícím třeba sekání mečem.

Superžralok (2011) odpad!

Žralok, co zakousne stíhačku v letu. :-)))

Suprhrdina (2008)

U tý prdící scénky jsem měl nutkání usrat si do duetu a...povedlo se...zasmál jsem se tomu a to byl jedinej skutečně vtipnej okamžik celýho filmu.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Všechno je nehustější, nejdrsnější, nejnebezpečnější a pak vám tam dají soutěže jako z mateřský školky. Tak to jo, no. Moderátor s charismatem mrtvýho papouška. Proč mám dojem, že je všechno podvod, dialogy nahraný a účastníci se válej v hotelu a občas je vytáhnou na natáčení? A proč mají všichni pořád super účesy a vypraný hadry? Zlatý Hry bez hranic.

Suzanne (1996) odpad!

Protrápil jsem se ke konci filmu skrz hromadu hloupých klišé, abych si počkal, jak to dopadne. A právě kvůli tomu stupidnímu závěru dávám odpad, jinak bych možná dal i jednu hvězdu. Hrůza.

Svatba na první pohled (2020) (pořad) odpad!

Ona a on ve vířivce...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...mámo, těm to určitě klapne...jak ta klapka...

Světová válka Z (2013) odpad!

Jo a ta scénka s výbuchem a pádem letadla, kterou Piťák přežije, byla k popukání a nemůžu dát jinak, než odpad. Film plnej předpokládaných klišé.

Svět podle Putina (2017) (seriál) odpad!

Hnusná propaganda o diktátorovi, který zabíjí vlastní lidi. Stone se totálně posral.