• Pohádka

Doteky osudu (2012) (seriál)

Výborný pilot... ten mě dostal asi nejvíc. Další díly byly víceméně podobné, ale vždy mě v každém dílu něco maximálně dostane... jako ten dnešní (ep.12). Fakt mazec nejvíc. Pro mě bezkonkurenční. EDIT: Zvláštní, že při sledování mám pocit, že je to nejlepší seriál vůvec, ale jakmile skončí a přemýšlím o něm s odstupem a objektivněji, tak úžasný mi nepřijde. :) Ale je. Děj nenudí, protože není zbytečně natahovaný, všechno má svůj důvod a vše do sebe inteligentně a zajímavě zapadá.

Sněhurka (2012)

Nakonec byl trailer lepší než celý film. EDIT: Český dabing tomu výrazně pomohl a nevidět to původně v originále, dala bych i lepší hodnocení.

Avengers (2012)

Překvapivě... pěkný. :) A z toho co jsem dosud viděla, tak konečně pořádně natočený 3D.

Proroctví (2009)

Ach bože. Tim koncem to zase zabili. A tak dobře se ten film vyvíjel... Původně jsem chtěla dát 4*, ale takovou blbost prostě nemůžu ocenit. "Nemůžu-li něco racionálně vysvětlit, nastrčím zelený!" To je pravděpodobně přístup scénáristů, kteří se do děje tak zapletou, že neví jak z toho ven. Jediný pozitivum je úplnej závěr, kdy katastrofický film končí katastrofou. Aspoň nějaký...

Souboj u Blood Creeku (2010)

:D tohle se vážně povedlo :D Oddychový a přesto krásný kraťas, který pohladí jak zrak, tak duši. :) Kamera je vážně výborná, výprava taky, a celkově to působí mile.

Líbáš jako ďábel (2012)

Trošku více nereálné než jednička, ovšem ještě více vtipné (obzvlášť vynikající Holubová) a ponechalo si to rysy z "Boha". Stejná spokojenost, i když zde jsou to opravdu poctivé 4*.

Líbáš jako Bůh (2009)

3 roky jsem se tomuhle filmu úspěšně vyhýbala, jelikož Poledňákovou fakt moc moc nemusim. Ty její rodinný komedie jsou vážně protivný. Nakonec mě donutila mamka, když chtěla abych s ní jela na dvojku, tak jsem si musela doplnit vzdělání jedničkou. A byla jsem překvapená. Opravdu mile. Bylo to vtipné, svižné a milé, a hlavně ne trapné! Poledňáková si sice ponechala to typické pro svou tvorbu (děti(!!!) a velkou rodinu), kterou ale osekala o všemožné trapnosti a doplnila to o hezké prostředí, vtipný příběh a zajímavé herce. Především sympatická hlavní hrdinka s milým přízvukem, příjemný Kaiser a vždy nad věcí Bartoška to dovedli k dokonalosti. A navíc veselá hudba, která se k tomu skvěle hodila. Jo, líbilo se mi to. 3,5*

Síť 2.0 (2006)

Kvalit jedničky to nedosahuje ani zdaleka. Navíc spiknutí o kterém interpol ví a nic neudělá? Hra na zabití, které jen tiše přihlížejí policisté. Kamera mě taky silně štvala. Jako když se mi seká internet :D Každopádně průměr, kterému prospívají akorát sympatičtí herci a konečný zůstatek na účtu.

Čekání na Patrika (1988)

A mě se to nezdálo zas tak špatný. Takové milé předvedení té doby.

Duch (1990)

Výborný film, jež za velký úspěch v Česku vděčí hlavně brilantnímu dabingu. (Oda Mae forever :D) Byl to jeden z prvních filmů, co jsme doma měli na VHS natočený z televize, a proto jsem ho viděla už mockrát. Vždycky mě bavil, ať mi bylo 5 nebo 20. Což také velice oceňuju, protože spoustu spojitostí pochopí člověk až dýl. I když čerti mě celkem děsili.