• Pohádka

QI - na vše máme odpověď (2013) (pořad)

Mrzí mě, že to lidé odsuzují, aniž by to viděli, a to jen proto, že je to "natočeno v Česku". Já se na tom v poslední době bavím lépe než na oblíbené Partičce. A navíc se i občas něco zajímavého dozvím. Často především to, jak dokáží být lidé důvtipní, pohotoví a vtipní. Kohák mi nevadí, ale jeho humor pro mě není to pravé ořechové. Zato Banášová, Šmoldas a Hezucký by měli být snad v každém díle. A Knor s Kohákem to vždy výborně doplňují.

Partička (2011) (pořad)

Bavilo mě to těch prvních 70 dílů. Ohromně! Ale teď do toho nemůžu najít chuť. Přijde mi, že už předvídám jak kdo zareaguje a tak. Prostě nějak mé nadšení ochablo. Baví mě jen tři hry, a zbytek je tak nějak normal.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Já nemůžu jinak. Neříkám, že je to to nejlepší, co jsem kdy viděla, ale... tohle je prostě on(o)! Skvělá scéna, bezvadná show. Konečně někdo, kdo chce na koncertu zpívat písně přesně podle nahrávky a ne je všemožně upravovat. Jeho písničky miluju a zná je celý svět. Ať chce nebo ne. Má můj respekt, a to nejen tím, že dokázal dohromady tancovat a zpívat, ale že dokázal proslavit tolik písniček s takovými texty. Texty, jejichž význam si málokdo připouští, ale přesto je poslouchá. Michael Forever.

Panství Downton (2010) (seriál)

No, tak já věděla, že se mi to bude líbit. Co dodat? Historii, především historickou Anglii konec 17. až začátek 20. století miluju. Pravda, dneska jsou lidé k sobě tolerantnější, ale tehdy k sobě měli úctu...

The Flipside (2012) (seriál)

Pod postelí - 5*, Milovníci fotbalu - 5*, Jiná žena - 3,5*

Láska přes internet (1998)

Zase tak úžasné to nebylo, ale já prostě miluju ten příběh, ať je zasazen do jakéhokoli prostředí. Navíc tohle bylo hodně povedený - knihy, internet... Český dabing teda, slušně řečeno, "děs". A ten soundtrack teda taky nic moc. Přesto to mám moc ráda.

Argo (2012)

Kéž by vznikalo víc takových filmů. Třeba i o Československu...

Návrat do Cold Mountain (2003)

Už jsem chtěla napsat, že je to dokonalý, a oni tam hodí takovej závěr... Ach jo... To mi teda dělat nemuseli :( A co teď? Ubrat hvězdičku či neubrat?

Andrew - člen naší rodiny (1999)

I když znám spoustu jiných a i lepších filmů, přesto tomuto nemohu dát míň, jak 5*. Ano, k 100% dokonalosti mu něco chybí, přesto je to snímek originální a svým způsobem jiný než šablony současného komerčního filmu. Krapet podobné mi k němu přijdou akorát Forrest Gump a Benjamin Button.

Láska v bílém pekle (2004) (seriál)

To je taaak pěkný! Konečně jsem zase narazila na něco takhle hezkýho. A pořád mám strach, že už se to znovu nestane. Je to tak trochu Pýcha a předsudek styl, ale to je prostě to ono co mě dycky baví nejvíc. A moc se mi líbí příjemné neznámé obsazení, které dotváří jedinečnost příběhu.