Kurz negativního myšlení (2006)

To je ale pěkný film! O tom, jak je třeba odrásat všechny zatvrdlé, klišovité a nefungující skořápky, aby se vynořila soudná a přijatelná osobnost, a to neplatí jen u postižených. Nakonec i ta nesnesitelně dokonalá Tori byla na konci snesitelná. Ke všemu je Geir a Ingvild párek moc pěkných lidí.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Jakej odpad, pohádka je to, jak říká manžel... Já toho neprůstřelnýho mrňavýho Turka baštím!

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Jak nemusím remaky, tak u tohohle Bonda bych ho asi uvítala. Na Lazenbyho je ještě zoufalejší pohled než na Craiga. Nemám nic proti Craigovi, ale to prostě NENÍ BOND!!!

Černý Tulipán (1964)

Kolega monolog - ano, ano, ano. V žádném jiném filmu se mi Delon nikdy už tak nelíbil.

Zlatá panna (1980) (TV film)

Klasická pohádka - dobro a zlo, intriky, zrada a dobrý konec... Velice příjemný princ Jiřího Kodeše. Moudrý děda na tržišti ("Jdeš-li za sluncem, nespokoj se s lampou..."). Moc dobře udělaná pohádka a tenhle originál mám radši než vymakaný remake s Janem Čenským.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Perlička - Billy Gibbons (ZZ Top) na nesvatbě své "dcery" Angely.

Svědectví (1994) (seriál)

Nejkrásnější - až na Nespavost, Temnou věž, Pavučinu snů, Rose Madder,... - páně Kingova kniha, výborně zpracovaná, citlivě zkrácená a obohacená autorem v jedné z vedlejších rolí. Mňam...

Alf (1986) (seriál)

Jediný sitcom, který jsem byla s to přežvýkat a spolknout - a stálo to za to.

Zlatá vejce (1993)

No tedy, pan Del Toro a erotické scény! (První a poslední?, tedy pokud vím.) Až se mi z toho zatmělo před očima. (Tohle je asi ten film, o kterém jsem už nevím kde četla, že se při natáčení styděl...?) Hlavní "hrdina"... no, co si o něm myslet. Buď velký hlupák, nebo velký smolař. Hlavně na holky. Což o to, Rita byla krásná, Claudia byla krásná, i Marta byla krásná, i když jinak, než ty jeho náruživky. A pročpak mu asi zahnuly, to je otázka... Nemohl se držet ženušky, hlupák (teď jo), starala se o něj, vykurýrovala ho, milovala ho - a on si našel takovou štětkovitou servírku, o kterou se nakonec stejně dělil se sousedem... Není divu, že nad sebou nakonec zaplakal, doufám, že pořádně hořce. Ani nevím, jestli je mi ho líto.