Celebrity (1998)

Aneb jak si Kenneth zahrát Woodyho a Charlize byla neskonale sexy :-)

Cirkus (1928)

Ponííííííík!!! :-)

'Clerks' 10th Anniversary Q & A (2004)

Divný filmy přitahujou divný lidi, takže si Kevin za ty neskutečný chrliče otázek vlastně může sám. Nekorektnější Q & A jsem ještě neviděl, jen je škoda, že se hodně věcí překrejvá s filmem o filmu.

Coach Carter (2005)

Máte rádi basket? Máte rádi Samuela L. Jacksona? Máte rádi příběhy o tom, jak to banda outsiderů dotáhne na vrchol? Nevadí vám, že příběh úplně stejný jako u všech těhle filmů? Jestli jste odpověděli alespoň třikrát ano, tohle je prostě film pro vás.

Comic-Con Episode Four: A Fan's Hope (2011)

Docela nezvyk, že se Morgan vůbec neobjeví, ale i bez něj je to hodně výživná sonda do geekovského života. A žádost o ruku je mimochodem totální doják i v případě, že jste ji x měsíců zpátky viděli na Youtube :)

Constantine (2005)

Keanu Reeves má snad patent na cool hrdiny. Jestli vám nestačili Jack Traven a Thomas Andserson, seznamte se s Johnem Constantinem. Vymýtá démony, trousí sakrakastivké hlášky a vykouří za den víc cigaret než všichni vaši známí dohromady. Režisér Francis Lawrence se zjevil naprosto nečekán a přidal žánru komiksových zpracování jeden z jeho nejlepších kousků. Zároveň prosím všechny, kdo budou potřebovat do filmu satana, ať obsazují Petera Stormarea. Proč? Protože proto!

Crash Road (2007) odpad!

Tak proto poslední dobou v kinech tak zuřivě svítí ty zelené nápisy EXIT. V tomhle by snad odmítnul hrát i sumec Lojza.

Croft (2013)

Banda kaskadérů utře během dvaceti minut dva hollywoodský blockbustery? Proč si těch pět nedat, že...

Croodsovi (2013)

S výjimkou Ralfa nejlepší animák od Dráčka. A zřejmě není náhoda, že ho točil ten samý režisér... (9/10)