• Thriller

Abaddon (2012) (hudební videoklip)

Neuveriteľný potenciál, ktorý ( subjektívne ) zadusila hudba. Malo to všetko, čo by v klube pri projekcii odtrhlo držky od nadstavcov. Techno / industrial / electrobeat / rave / jednoducho k tomu nepatrí. Vyborná koláž gore snímkov a celkový vizuálny dojem je krvavo sladký, no ako prispôsobivá som si napriek hudobnej mizérii odstrihla nekompromisné hodnotenie. V tejto forme je totiž mimo klipov málo takýchto vizuálne lahodne nabublaných zážitkov. P.S. Áno - večierku sa zúčastní aj PINhead, Fulci,Jason...vlastne all stars!

Abandoned (2010)

M.Feifer si nikdy nepotrpel na nejaké filmové - režisérsko / akrobatické výkony a " ABANDONED " nie je výnimkou. Jednoznačne sa ale nejedná o filmovú smrť - proste jednoduchá konšpiratívna TV zábava kde sa v nemocnici " záhadne " stratí 1 pacient. Opakujem to síce donekonečna , ale...filmové splašky sú inde ! ( ak ich uvidíš , budeš si ceniť aj takéto filmárske pokusy ) B.M. - R.I.P. !!!

Abby (1974)

....poctivá afro-vykrádačka slávneho " THE EXORCIST " pri ktorej je zbytočné popisovať dej , či efekty , pretože práve ta forma a celková exotičnosť , prostredie a dokonca aj hudba dodáva celému tomu úsiliu - aj napriek kopírovaniu - punc originality.

ABCs of Death 2.5 (2016)

Kašlu na Abecedu, takže i na " M " ! Jako kratochvíle, celkem funkčné nic. Hororové poviedky ja totiž veľmo ľúbim.

Abnormal Activity (2010) odpad!

Ahojte , mám ešte chvíľku , tak by som rada napísala pár riadkov k tomuto mysteriózne znetvorenému pokusu o komediálny thriller s prvkami horrorru. Bolo to vlastne celkom napínavé , hrali tam mysteriózne sympatický ľudia , malo to myšlienku , ale tá sa stratila už pred úvodnými titulkami.Herci niekoľko krát preleteli nad kukučím hniezdom a režisér absolvoval work na vychádzke v parku v tej najprísnejšie chránenej psychiatrickej liečebni. Dlho som nevidela film , ktorý by obsahoval takú vysokú koncentráciu všetkého , čo nemám na podobných snímkoch rada. Tento si zaslúži pomyselnú sošku ,ale musela by obsahovať časovanú nálož na diaľkový odpal. Ešte 1 podobný titul a končím s filmom. Emócie som do tohto " ABNORMAL UNRATED " komentu nenaložila , lebo žiadne neboli..

Abnormis (2010)

Psych-Oh-Pathická ničota v DE prevedení , ktorú už musí ovládať každý obyvateľ planéty, patrajúci po podobných snímkoch . Ak si sa stretlo s UNDERWORLD podobnosťami - bude Ti snímok jasný už od úvodných titulov. Že naletí v Xtom trimestry nejaká " schlampe ( tú honí bejvalec ) blbečkovi s nahlodaným chrupom - aby sa obaja dostali do Jeho ( akoby odstrihnutého člena potravinového reťazca ) tlstej gore opatery - to potrebuje najprv mozog a potom odvahu. Nemci majú problém ! Je tam pravdepodobne MEGAvýskyt pošahaných na 4cový meter a nenápadité gore snímky Mi už vadia , clonia a zbytočne odpútavajú pozornosť. A to ani nespomínam tie očividné vykrádačky de France / USA - v nespoznaní Ti zabráni len " vlčia tma " . EDIT - DLHÉ, NUDNÉ, NIČOTNÉ a už Ma nebaví rozdávať tak vzácne bodíky , len za snahu. ( mínusová 2slza.)

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Neuveriteľná sra(di)čka , ktorá vymodelovala karikatúru z človeka, ktorý toho urobil viac, ako nešťastný filmári, pre filmový priemysel a film, ako taký. Všetci sú tam nablblý, moderný strih a kamera Ma oslovia , asi ako róm z opačného konca republiky, keď sa opýta, koľko je hodín na Sahare, prípadne Aljaške, alebo u neho doma Filmársky trapas, ktorý nestojí ani na pokec / zástavku. Timur počas Hype swimingu natrafil na bažiny. Netreba to preháňať - ruskaya ne(be)tyčnosť, radši máleňkova , no vybrať Ok scenár. Paka ty neuderžiš filmovyj volant na amerikánskej Volge. Budi v obzore Timuru , i nezaspi - after this, you collapsed on your Megamovie ride - you & Iskanov??? Iskanov forever, no náda rublej . Ale aj tie prídu.

Abraham Lincoln vs. Zombies (2012)

Kto očakával , že ASYLUM poteší vesmír nejakou peckou , tak ten sa zasekol na prapočiatku fungovania tejto niekedy neprávom zohyzdenej distribučnej spoločnosti. Tento snímok som si vzala , ako ich polkrok vpred a nevynechám ani B. Obersta ,ako Lincolna. Zombíci na uchádzajúcej úrovni , humorne načrtnuté , čiže vo filmovom zaradení vo svojej lige - spokojnosť.

Absolutio - Erlösung im Blut (2014) odpad!

Němci sa túto filmovú únavu snažili podať skoro až enigmatickým ( filmovovo aj hudobne ) spôsom, no ťukli na nesprávny monitor. Philip sa zbavil režisérskeho pudu sebazáchovy a v tomto prípade na seba zbytočne upozornil. Inscenačný nezmysel, ktorý mi pripadal Absolutio trapácky. Netušila som, že v tejto dobe spadne DEgoreFX takto na držku.