• Thriller

The Hornet's Sting and the Hell It's Caused (2014) odpad!

Pre čelom do betónu narazených, HQ zábava so sádlom obaleným naked castom a "ha-ha naturálnym" spracovaním. Akurátne umiestnenie na mojom DeadList webe. Áno, horror vo svojej čírej forme, v skoro až romantickým pojetí. Spokojná.

Dark Mountain (2013)

Veľmi fantastický scifi thriller, ktorý má aj horrorové prvky. Po piatom zhliadnutí sa mi ich dúfam podarí nájsť. Ak máš kolem sebe ňákej kolektiff (postačia 2 kusy + 1/2 komparz ) a prebývaš v zatraceně dusnej nature okolí, ftedy zober kamku a vystrel do prírody, ktorá čaká na ďalší true event ve tvé réžii. Nezabudni na štýlový 70´s look. Ten je vraj sakra "trendy"

Backtrack (2014)

Kempujíci 4členná partička ( 2:2 ) narazí na zaostalý nazi fanclub, čo sa im oplatí formou únavního torture. Skvělej námet v nesmelej réžii dopadl jak dopadl. Režisérky záměr ale šlechetný, to teda áno.

Collar (2014)

Ryan je mimoň, čo už nejednou filmársky předvedl. Táto vyŠLAPKAná recese nevytŕča z rady. Jeho ponětí zrodu zla formou znásilnenia ponúka pripomienku na nie 1 dávny snímok. V tomto prípade bol myslím kôli distribúcii bohužel na řetězech. Jeho nekonvenčnosť mám proste rada a očakávam jeho ďalšie "výpadky" .

Altergeist (2014)

Ostala som zaskočená formou, ako sa dá umravniť duchárska "paranenormálnosť" aby mi nepraskla cievka. Po F*ck tape VHS obhliadačkách, je to svetlo v tuneli. Nejedná sa o žiaden mamutí krok vpred, ale potešilo, zaujalo a dodalo vitamín.

Gore, Quebec (2014) odpad!

Žán Benó Looser si za túto kamufláž zaslúži betónové papuče a hodiť do Atlantického Oušn. Ak by vynechal ten titul a hrabal sa v LowB písku, príjmem snahu o nič. V tomto prípade však nahnevaný odpad.

Senja ičija monogatari (1969)

...ak máš za sebou 1000 nocí a máš chuť na ještě jednu, tak tahle možno poteší...

Hlava plná metalu (2013)

Civilná a precítená mutácia holčiny do metal kobky. Tá "traktor free" scéna prejavila zámer snímku. Aj keď metal nepotrebujem, ako hudbou total protipólka priznávam filmársku kvalitu, aj zámer.

All Saints Eve (2014)

Aj ten obschlý bodík len preto, lebo v našej rozpoltenej republike sa kamerkujú na oboch stranách ďaleko väčšie srandičky.