Scooby Doo: Shaggyho souboj (2017)

"Chtěl jsem šunku, ale kousl mě. - Měl jste si ho líp vycvičit. - Ne ten pes, ale on."

Scooby-Doo a skupina Kiss (2015)

Skupinu Kiss příliš nechápu a znám od nich jen jednu skladbu, které jsem se dočkala. Film bych ohodnotila jako lepší ***.

Scooby-Doo! Upíří hudba (2011)

Kdyby se vynechaly písničky, tak by to bylo lepší. Alternativou by mohli být přezpívané písničky do češtiny, to mohlo být super nebo alespoň vložené titulky.

Vánoční láska (2017) (TV film)

Jedna z ne úplně blbých vánočních romanťáren.

Slova (2012)

Hned od začátku budete vědět o co ve filmu půjde. Žádné překvapení.

Garfield šokuje (2007)

Garfielda jsem měla ráda, ale kdo vymyslel takové hnusné postavy (ženské - velký kozy, našpulené rty, jak Lela V. nebo Jassica Rabbit)?

Belle (2021)

Film je krásný, přesto že se nejedná o pohádku. Vede mnoho lidí k zamyšlení kolik je dětí, které trpí ve svých rodinách nebo žen, bojících se svého partnera nebo seniorů bojících se vlastních dětí. I přesto, že to někteří lidé vědí, tak stejně nepomohou nebo nemohou pomoci. To je Vám platný, když dostáváte ránu za ranou. Jistotou Vám musí být jen to, že státem schválený nářez si nejspíš zasloužíte, aniž byste věděli proč. Nejspíš se jen někdo blbě vyspal. Sice je hlavní hrdinkou zpěvačka, ale bez hudebních vsuvek by film byl lepší a ani celkově soundtrack ve mně nic nezanechal.