Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Koukatelné, ale přeci jen mi tam chybělo pár detailů. Bylo tam málo typických prvků pro Strážce, které známe ze seriálu (1993). Vůbec by neuškodilo, kdyby víc propracovaly Zordy - Dinostroje. Uvítala jsem přiměřené hláškování, ne tak přehnané jako v seriálu, kdy postavy dokázaly kecat i při kung-fu chvatech. Dost jsem se bavila, když se holky učili bojovat stejně jako Kungfu panda. :o) To byl dobrý nápad. Ráda se podívám i na pokračování, snad bude i lepší.

Professor Marston & the Wonder Women (2017)

Poutavý film, který nic nenaznačuje a vše rovnou divákovi naservíruje. Pro naznačování tu byl komix celou dobu a pokud jste se nad ním nezamysleli tento film vám vše zodpoví. ...podřízenost může být příjemná, pravda je osvobozující, láska s sebou nese (příjemnou) bolest... To jsou pravdy, ke kterým dojde snad každý člověk aniž by to rozpitvával, a nebo za to očekával diplom. Herecké obsazení bylo skvělé. Obě dámy se k hezky doplňovaly. Dost mě zaujala i erotická scénka, kdy je hezky vidět, že ani v sexu není prvenství muže 100 %. Ze závěrečné scény, kdy má dominantní Elizabeth odprosit Olive mám rozporuplné pocity. Plně souhlasím s výrokem, že ať je člověk sebevíc dominantnější musí se druhému podřídit, obětovat svou pýchu a důstojnost, přesto mi pan Marston v určitém momentu připomínal člena nějaké sekty. Rozhodně doporučuji komixovým fanouškům pro rozšíření obzoru i milovníkům životopisných filmů.

Psí poslání (2017)

Kterýkoliv film, který dokáže vzbudit city si právem zaslouží plné hodnocení.

Sbohem Kryštůfku Robine (2017)

Pěkný film, poučný a smutný s happyendem. Rozhodně bych ho doporučila studentům (popř. učitelům) jako doplněk k výuce. Billy Moon mi svou dětskou umíněností lezl na nervy.

Scooby Doo: Shaggyho souboj (2017)

"Chtěl jsem šunku, ale kousl mě. - Měl jste si ho líp vycvičit. - Ne ten pes, ale on."

Skryté zlo (2017)

Je třeba říci tomuto filmu Bye bye a pohřbít ho v archivu.

Spalovač mrtvol (2017) (divadelní záznam)

Porovnat mohu jen s filmovou předlohou a stejně jako film má i hra nudné zdlouhavé pasáže, které když vynecháte nic se nestane.

Stůl číslo 19 (2017)

Pokud chcete nenáročný a velmi jednoduchý film, tento je pro vás. Film je velice povrchní co se týká vztahů. Bohužel vztahy v životě nejsou tak jednoduché a jeden nesobecký čin v dětství toho asi moc nepořeší jako v tomto filmu.

Svatební host (2017) odpad!

Ustřední trio dobře sehrané i vybrané, ale co celkový děj? Co si má divák myslet o Adamovi? Že je idiot nebo nějak nemocný, postižený? Už jen sledovat takovou karikaturní a přiblblou postavu mě odradilo od dokoukání celého filmu.