Mára jde do nebe (2022) odpad!

Nezaujalo na tolik, abych se dodívala. Nehodnotím horolezectví, ale styl natáčení dokumentu. Dost mi vadily vložky z osobního života, na kterých nevidím nic zázračného, stejně tak na dacanství v partnerském vztahu nebo vulgaritách, hlouposti a arogantním chování. Někoho tento styl humoru může bavit, ale mě to nerozesmálo.

Menu (2022)

Menu se trefilo do mých chuťových buněk. Trochu mi to připomnělo Krvavou nevěstu oba jsou stejně skvělý. Šílený kuchař sjednal spravedlnost pomstou podávanou v tomto případě za tepla v podobě zážitkové gastronomie, kterou si užili všichni konzumenti.

Na nože: Glass Onion (2022)

Zajímavě sestříhané. Zatím se jedná o první film, který pracuje s časem v lockdownu.

Peacemaker (2022) (seriál)

I s odpornou znělkou, která je jak z Muzikál ze střední, docela dobrý seriál.

Pekelná díra (2022)

Na horor dost slabé. A po neúspěšném rituálu jsem si říkala jesli spíš nejde o černou komedii.

Poslední závod (2022)

Na filmu je vidět, že je kvalitně zpracovaný. Krásné horské záběry jsou uchvacující. Nevím, co je víc dojemnější: to, že Hanč mohl žít, kdyby... nebo to jak dopadl Emerich Rath. Oldřicha Kaisera jsem vůbec nepoznala.

Princ Mamánek (2022)

Po vizuální stránce je pohádka nejlepší za poslední dobu. Jen více takovýchto trošku děsivých pohádek můžou být i děsivější. Ale po dějové stránce... zdlouhavé, čarodějnice byli spíše trapné, a recept jak se vymanit z opičí lásly taky nenajdete.

Prokletá romance (2022)

Nejhorší na filmu byli písně, které ani neměly hezkou melodii.