Akta X - Úvod (1993) (epizoda)

Akta X jsem měl rád odmalička sice jsem se pak večer bál a nespal až do půlnoci,ale teď když vyšel film tak jsem si ho půjčil a koukl na to 4x což znamená že je to dobrý, hezky udělané, docela jsem se u toho lekal, prodtě dobrý.

Blade (1998)

Velmi akční snímek, moc se mi to líbilo, navíc Wesley Snipes zahrál ve filmu grandiózně, moc dobrej film.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Jelikož mám rád válečné filmy, tak jim to dalo plus a celý film mu dal takovej plusů že kdybych moch tak mu dam 6* až 9* takže jasně 5*

Cellular (2004)

Super akce od začátku až do konce, nejlepší je to že tam neni něco nerealistického to ocenim a zlepší to trošku film, děj 5*, herců práce ve filmu 5*, zpracováno 5*, celkem 5*

Černý rytíř (2001)

Super film dobrý herecký obsazení, hodně humoru a dobré scény. fakt super já se u toho musel smát- když se podíváte na můj profil tak zjistíte že mám rád Martina Lawrence dle snímku není vyjímkou.

Četník ze Saint Tropez (1964)

Můj oblíbení herec takže přidalo plus, navíc při tomto sem se fakt dost zasmál takže to znamená velké plus.

Čtyři bratři (2005)

Tak tendle film se mi fakt líbil jak dějem tak i zpracováním.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999) odpad!

áááááááá já bych zabíjel proboha kdob to natočil na to ani nešlo koukat já jsem musel jít pryč protože tohle je hroznej film

Deset minut života (2005)

Film s velmi vyspělou technikou a dobrým dějem, a napínavých scén, a velmi vyčůraný chytáky, a herec ,,Sean Astin který hraje vědce, ukázal hezký herecký výkon, který jsem ocenil 5ti hvězdičkami.