Underworld: Evolution (2006)

Sice první díl byl dobrej tak se milíbil i tendle sice míň ale to je jedno, násilí, láska ,prostě super.

Underworld (2003)

Líbí se mi scifi a todle se mi líbilo určitě nebylo ani vidět že to bylo udělaný pc což se mi líbí u jakéhokoli filmu a to dává filmu u mě plus,upírka, zajímalo by mě jestli opravdu existovali já nevim, moc hezký film.

Akta X - Úvod (1993) (epizoda)

Akta X jsem měl rád odmalička sice jsem se pak večer bál a nespal až do půlnoci,ale teď když vyšel film tak jsem si ho půjčil a koukl na to 4x což znamená že je to dobrý, hezky udělané, docela jsem se u toho lekal, prodtě dobrý.

6. Batalion (2005)

Mám rád válečné a tendle byl navíc taky pravdiví, řeknu vám že kdyby nebylo tohoto filmu tak o tomto ani nevim, když jsme to viděli poprvé tak jsme koukali a konec byl ještě ohromující, říkám si jestli nám nekecaj, ale po chvíli jsem si řek že asi ne protože tam byly (možná) autentické záběry, takže asi jo a navíc kam by se všichni ztratily, mam pravdu podle mě jo.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Jelikož mám rád válečné filmy, tak jim to dalo plus a celý film mu dal takovej plusů že kdybych moch tak mu dam 6* až 9* takže jasně 5*

Góóól! (2005)

Velmi krásný snímek, 5* ale protože jsem si všiml že v jednu chvíli to bylo udělaný pomocí počítače chtěl jsem dát 4* ale děj, natočení, herců úspěšnost tsk jsem to změnil na 5*, nevim jak vy ale podle mě tam hrál v jedný scéně David Beckham nebo Becker.

Nesvatbovi (2005)

Velmi dobrá komedie, sice romantická, ale velmi dobrá, herec Owen Wilson výborně vistihl to co po něm bylo žádáno (zahrát zailovaného muže), takže 100%5*

Úsvit mrtvých (2004)

Moc hezky zpracované, líbilo se mi že tam nebylo vidět jestli je tam něco udělaný počítačově (pokud ovšem to je udělaný pomocí pc), dobře udělaný, děj super, 100% horor, 100% 5*

Pravá blondýnka (2001)

Musím uznat že ttento romantický film mě přímo uchvátil, sranda, vychcanost (s prominutím), prostě super fakt dobrý => 5*

Forrest Gump (1994)

Na tento film se nedá zapomenout díky Tomu Hanksovi je film na nejlepší úrovni jaká jde, tento film je neobyčejně dobře propracovaný film kde se míjej všechny známé historické události. Ani se nedivim že dostal tolik oscarů. Já ani nevim ale tenhle film je celej tak úžasnej a já si myslim že na tom má nejvíc Tom Hanks protože to co tam dělá, ty jeho proslovy, no celý film bez něj by byl propadák. To je můj názor a ten já nezměním.