Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Deset let jsem na tohle čekala a najednou je to tady, opravdový konec Harryho Pottera. Od začátku až do konce jsem byla naprosto vtáhnutá do děje. Dech beroucí zakončení, které nemohlo dopadnout lépe. Ačkoliv jsem od posledního souboje Harryho a Voldemorta čekala trošku víc i tak to filmu neubírá na jeho kvalitách. Perfektní herecké výkony a dokonalá atmosféra. Není víc co dodat, snad jen to, že bylo divné, odcházet z kina a neříct si: ''Už se těším na další díl''...

Hledání Země Nezemě (2004)

Film jsem si pustila především kvůli mému oblíbenému Johnny Deppovi. Příběh Petra Pana zná asi každé malé děcko, ale povětšinou jako pohádku. Moc mě proto zajímalo filmové zpracování z jiného pohledu. Nevěděla jsem co čekat, ale díky tomu, že ve filmu hrál Johnny jsem se nesmírně těšila. A jsem moc ráda, že jsem se těšila právem. Hodina a tři čtvrtě naprosto dokonalé podívané, která v člověku probudí veškeré emoce. Nejdříve jsem se smála, poté jsem plakala a na konci filmu mi bylo strašně líto, že skončil. Tak moc se mi vryl do srdce a proto bude vždycky patřit mezi nejlepší.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Nevím proč, ale tenhle film jsem tak trochu nepochopila. Ničím mě nezaujal a dokoukala ho spíš z povinnosti. Myslím, že to bylo naposled co jsem si ho pustila. Ty dvě hvězdičky jsou za úctu k Julii Roberts, která vyjíměčně měla špatný odhad na roli.

Kameňák (2003)

Nepatří k mým extra oblíbeným filmům, ale řekla bych, že jej lidé neprávem odsuzují a podhodnocují. Každý, kdo není úplný suchar se během filmu musí pobavit. Zdeněk Troška posbíral vtipy, kterým se po hospodách smějí snad všichni a najednou je to trapné?! Neříkám, že film je skvostné dílo, ale příjde mi nespravedlivé jej takto odsuzovat.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Moc krásný příběh o malém chlapečkovi z velmi chudých poměrů, který má neuvěřitelné štěstí a najde v tabulce čokolády jeden z pěti výherních zlatých kuponů, díky kterým se děti mohou podívat do legendární, avšak od jisté doby pro veřejnost nepřístupné, továrny na čokoládu pana Willyho Wonky ztvárněného úžasným Johnny Deppem. Příběh musí vtáhnout každého diváka bez ohledu na věk.

Lví král (1994)

Takový ten film, co si pustíte a vybavíte si tu dobu, kdy jste byli malí a všechno Vám připadlo ještě jednoduché. Je to trošku k pousmání, když si vzpomenu, kolikrát do týdne jsme byla schopná se na to koukat :-)

Ošetřovatel (2011)

Nechápu, proč je tady tolik negativních komentářů, já už jsem se dlouho tolik nezasmála, jako u tohodle filmu. Opravdu velmi povedené, teda alespoň podle mě :-)

Padesát odstínů šedi (2015)

Nemůžu pochopit tu obrovskou kritiku filmu. Mně film přišel jako dobrá oddechovka a přijde mi jako nesmysl, ho tak moc srovnávat s knihou, když se dalo čekat, že do 120 minut filmu opravdu nedokážou narvat všech 600 stránek. Film samozřejmě měl pár nedostatků, ale nevidím důvod, proč bych si ho ještě někdy nepustila. Je to něco nového, co tady ještě nebylo a někteří lidé to evidentně neumí rozdýchat, to je celý problém...

Partička (2011) (pořad)

Tento pořad mám ráda. Některé výborné díly střídají ty poněkud slabší, ale vždycky se pobavím, takže z mého pohledu oprávněné tři hvězdičky.

Penelope (2006)

Kouzelný příběh, který mě nepřestane bavit a zaručeně vždycky dojme. Konec filmu jsem schopná pouštět si stokrát dokola! Jak je vidět, tak z pohádek asi nikdy nevyrostu a vůbec mi to nevadí :-)