• Thriller

Poltergeist (2015)

Ježiš, to bylo utrpení... :D 90% času jsem sledovala lidi kolem sebe a počítala všechny, který to nedali a odcházeli během filmu - bylo jich 8. Zbytek času jsem se smála. Ty efekty mě fakt dojímaly :D

Kids (1995)

Trpký snímek, který zachycuje nevýhody neinformovanosti nebo spíš pubertální lhostejnosti k závažným informacím ohledně sexuality, či drog. Líbí se mi ta syrovost, s jakou to Clark dokázal pojmout. Ale holt děti ulice na ulici vyrůstaly i umíraly.... ať už na drogy nebo sexuální nemoci a nebo se prostě někde umlátily. Silnější přežívá, jak je vidět i v tomto filmu. Zvířecí pudy nezapře nikdo z nás. Jen tak proto, že to je silnější než já - malej vzkazík pro Superpera: Snaží se to o autentičnost, ale je to z velké části spíše nuda. Haranti tam mluví o šukání a šukají a mají AIDS, což bylo v devadesátkách terno, ale dnes už to nikoho nezajímá.//// Idiote, je to točený v 90´s. To, že tys na to čuměl prvně nedávno je tvůj boj, za to režie nemůže.

Babadook (2014)

Já tyhle horory s příšerkama moc nemusím, zato je mou vášní exorcismus. První polovina filmu mě dostala, protože to příjemne uvádělo diváka do děje, pak jsem měla chvilku strach, že druhá půlka bude podobná chujovina jako Jeepers Creepers. Ale světě div se! Je to kombinace Jeepers a posedlosti, kterou jsem ve filmu v podobném podání ještě neviděla. Musím se i přiznat, že hlas babadooka mě dostával psychicky do mých 7mi let (ano, párkrát jsem se přistihla, jak mám tendenci zalezt pod postel) a v poslední řadě dokonale herecké obsazení. No kdo by to byl řekl, že propadnu potvůrce. Sbírám jednu hvězdu za klasické chování debilní blondýny. "Když mám v domě bubáka a zároveň svého milovaného syna, je velmi důležité neopouštět dum...!"

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Lehce nadprůměrná komedie, naštěstí točená v době, kdy se nás ještě Amerika snažila pobavit hláškama a ne efektama, jako posledních 5 přeefektovanejch let. Celkem se to podařilo. Humor mi občas přišel britský, což je můj šálek kávy, ale až moc často sklouzával do americké trapnosti. Pobaví, neurazí, ale do tejdne si nevzpomenete o čem ten film vlastně byl.

Posedlá (2009)

3-4 hvězdy...ale u 4 bych nemohla klidně spát. Ali to zahrála líp než všichni dohromady. Mě to bavilo, proč ne :)

Dokud nás smrt nerozdělí (2003)

S čistým svědomím hlásím 4 hvězdy. Já mam ráda tenhle typ komedií, byť mam radši, když trpí Majkl, tak tady kombinace Myšáka a Alberta je k sežrání. Hrozně dobře zahrané tyto dvě hlavní role mi zavřely hubu v komentování debila Reynoldse... Výjimečně relativně vtipná ééémerická komedie)

Roztržitý (1970)

:D prostě Francie, bomba!

Battle Royale (2000)

Nejlepší vyvražďovačka, jakou jsem kdy viděla....ale to je prostě japonská klasika :)

Úkryt (2002)

Dala bych 5 hvězd, kdybych nevěděla, že je to Finchárna. On umí víc, tohle je trochu odfláklé, ale na 4 a kousek to je...rozhodně jsem byla napnutá jak struna!

Funny Games (1997)

Nemáte nějaká vajíčka? Můžu vám uříznout hlavu? Sarkasticky dovedené téměř k dokonalosti...