• Thriller

Na doraz (2017)

Jako mě to fakt bavilo moc. Ale nevím, proč po filmu Tísňová linka někdo natočí s tou samou hlavní postavou takhle okatě podobný film. However. Za mě 4 hvězdy.

matka! (2017)

Jestli něco miluju na Aronofskym, tak je to právě to, jak dokáže diváky rozhodit na dva tábory těch, co mu prostě přijdou na chuť a těch, co touto formou pohrdají. Já patřím k těm prvním, na tento film jsem čekala dlouho a dlouho se k němu odhodlávala a musím říct, že je to absolutní špička, ten konec mě úplně dostal. Je to absurdní, je to psycho, je to uječený tak, že budete mít pocit absolutního zoufalství a úzkosti, ale funguje to teda výborně. Plný počet!

Všechno nejhorší (2017)

Po dlouhé době super thriller, slabší horor, ale žádná kravina. Trochu předvídatelné, ale velmi mě to bavilo. Příjemně obsažené, s lehkostí zahrané, velmi sympatické.

Insidious 2 (2013)

Jednička mě celkem bavila, ale nebylo to nic, z čeho bych si vyloženě sedla na prdel. Ale dvojka, ta mě teda chytla za srdíčko daleko víc! :) Super natočený, prolínání minulosti s přítomností, pochopení děje zpětně, to je to, co na filmu dokážu ocenit, než obyčejná, rádoby strašidelná, dějová linka.

Dokonalý muž (2015)

To bylo tak strašně moc průměrné úplně všem. Herci, děj, zpracování, atmosféra, napětí... Ve všem.

Impuls (2008) odpad!

No.... Po dlouhé době film, co jsem nebyla schopna dokoukat do konce.

Box (2009)

První půlka byla regulérně na 5 hvězd. Druhá byla tak zmatená a debilní, že sotva na jednu. Hrozná škoda tak nešťastně natočeného konce. Dávám 3 hvězdy a jsem z toho trochu smutná.