Maturitní ročník (2022)

Podobné jako "Přes noc třicítkou" atd. - funguje nostalgie k době před 20 lety, ale toť vše....jooo a Rebel zhubla asi 100kg a přijde mi, jako by s těmi kily přišla i o svůj svérázný humor

Každý tvůj nádech (2021)

Předvídatelné, nudné....originalni asi jako značkové zboží z tržnice

Seveřan (2022)

Míň artrových alegorických výjevů a čáry máry fuk a víc děje a pořádaných vikingských bitek

Coming Home in the Dark (2021)

Pěknej vražednej rozjezd a i jinak v tomhle směru paráda....ale ten výlet do minulosti těžko uvěřitelnej, dějově srač..a

Šťastný nový rok (2019)

Tak asi 30 minut to bylo v pohodě na  3* - jasan javor, že se bydlí v nóbl vilách, bydlí v nejdražších hotelech, nakupuje u Bognera, pije šampus od rána do večera - bez toho se už žádná česko - slovenská komedie neobejde, ale zápletkla s řidičem, nostalgická láska po 50 letech a občas pár scén, kdy jsem se zasmála, docela ušlo....no a pak se to zvrtlo do podprůměrné telenovely, kdy se bez špetky vtipu nebo rafinovanosti všichni potkají / odpustí si / a zamilujou...dialogy opravdu děs, děj žádný, vrchol trapnosti byla ''zhulená'' paní Vašáryová a její setkání s Bartoškou, co přijel romanticky v kočáru s koňmi.....OMG

Chyby (2021)

Další "psychologická sonda" o životě nuzných tupých vesničanů....i v té nejzapadlejší Horní Polní si najde Pretty Woman svého Richarda - oko nezůstane suché

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Naprosto průměrná televizní detektivka, klidně to místo série mohl být film, neb se to líně a nezáživně táhlo....divák aspoň čeká pořádný finále, no dočká se  - čeho vlastně? Ničeho....žádné překvápko, všechny náznaky, co byly v průběhu naznačeny, se nekonaly ( a že jich bylo), prostě unylý závěr, který ukončil 6 hodinovou nudu, opravdu škoda času

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Ne, ani tohle nevybočuje z řady současných českých komedií - plnění bobříků odvahy je strašná trapárna (navíc okopírovaná z jinýho filmu), nazývat své dcery "pičí farmou" je asi (ubohá) snaha o jakýsi "nekorektní" humor...no nebavilo ani trochu....Prosim, nechte příště Kolesárovou mluvit slovensky, to její český šišláni se nedá poslouchat

Jako v bavlnce (2020)

Asi 70 minut to byl pro mě plný počet a nechápala jsem to nízké hodnocení - neotřelé téma, plné zvratů  a směřovalo to správným směrem na super thriller, potenciál jak cyp :-)....ovšem pak -SPOILER- přežila Pike svoji smrt v autě a přišla  brutální  pomsta dvou lesbických sociálních pracovnic, které hravě převezli ruskou mafii - haha, o konci škoda mluvit......už to hodnocení chápu.