Z cizího krev neteče (2013)

Docela vtipná roadmovie, slušňák s dobrým srdcem Bateman jenom sekundoval skvělé podvodnici McCarthy, škoda že při tak dlouhé stopáži dostaly vedlejší postavy tak málo prostoru a v podstatě byly k ničemu (trojice zabijáků nebo "nápadník" E.Stonestreet), konec mohl být taky trochu originálnější, takhle to bylo (opět) jedno dojemné slzavé údolí

Po svatbě (2006)

Opravdu jak z románu Rosamunde Pilcher - umírající milionář si zahraje na správce osudu a zaopatří manželce a dětem náhradního tatínka...škoda, že se děj vyvinul tímhle směrem

Svobodní se závazky (2011)

Ze všech ''komedií'' typu Kamarád taky rád, Hlavně nezávazně a já nevím, co všechno, je tahle s odstupem nejhorší, hvězdička jde za vedlejší postavy, protože tak nesympatické duo Scott+Westfeldt jsem dlouho neviděla

Pěsti ze železa (2012)

Škoda, že to je tak amatérsky natočený, RZA není zrovna nejtalentovanější herec a obézní R.Crowe taky zrovna oku nelahodil :-), ale jinak docela zábavná krvavá kung-fu pohádka, tak teda s přivřeným okem za 3*

Hon (2012)

Jádro pudla bylo fakt trochu přitažený za vlasy (výpovědˇ 3-letý holčičky, která pochytí pár slov od velkýho bráchy, doma to nemá taky úplně o.k., uvěřila celá vesnice - no nevím), ale jinak to kolem a okolo bylo skvělý, povedené psycho drama a fešák Mads :-)

Jeff, který žije s mámou (2011)

Jenom opakuju, co už je tu mnohokrát napsáno - Jeff se sluncem v duši proti zbytku světa...nebýt tam S.Sarandon, tak jdu s hodnocením níž

Dcera nejlepšího kamaráda (2011)

Pohodovka ala Americká krása, manželské páry byly skvělý (hlavně Platt+Janney)....musím si zvyknout, že H.Laurie už není Dr.House :-)

Žena z pátého patra (2011)

Popis filmu je zajímavější, než film sám :-), na konci zůstává spousta nevysvětlených mystery (opravdu by mě zajímalo, co se dělo v tom záhadným bunkru ?)

Ve stínu (2012)

Myslím, že jsem až tak moc nechtěla, když jsem se těšila na napínavou dobovou kriminálku - přišel Brůžek s Boušem líznutý Majorem Zemanem (tentokrát samozdřejmě politicky korekt :-), jako uvědomělý občan jsem pobouřena politickou situací 50.let a držím palce statečnému kapitánu Haklovi, ale jako divák zívám nudou, neb jsem nechtěla žádnou politickou agitku, ale pořádný příběh - tento byl pěkně odfláknutej a děravej jak ementál....Hvězdičky za povedenou atmosféru a S. Kocha

Profesor v ringu (2012)

Konečně po sérii ptákovin se K.Jamesovi povedl docela slušný film, no není to úplně košer, ale když si vzpomenu na Policajta ze sámošky nebo Dilema, tak je to pokrok :-)