Argylle: Tajný agent (2024)

Asi tak do poloviny je to pohodová blbina, slušná parodie na agent filmy ala James Bond, co mě docela bavila.....ovšem jak se odhalí kdo je kdo, jde to strmě dolů

Lítá v tom (2023) odpad!

Hádek a Svarinská byli jako zamilovaní pionýři z nějákýho filmu pro děti a mládež někde z 80.let, se spoustou poučných formulek o vesmíru, kosmonautice a baronu Prášilovi, každou chvíli jsem čekala, až Hádek vytáhne Ábíčko a začne si vystřihovat Remka :-), jedna klišoidní scéna nalepená na druhou, prostá pretty women z Trnavy, v pubertě zastydlý 40letý kosmonaut-amatér, vedlejší postavy bez jakéhokoliv významu, prostě tam jenom jsou...ten výlet do vesmíru si zasloužím já za dokoukaných 100minut nudy...Mimochodem babička Medvecká, co se táááááák strašně těšila na vnouče, po jeho narození odjela na cestu kolem světa :-):-)

Jedeme na teambuilding (2023)

Nehorázná kravina...ale když si vezmu současné odpadní komedie, co jsou jak přes kopírák (zoufalá blbka hledá pana pravého) a přihlédnu k tomu, že jsem se občas zasmála, tak dám aspoň 2*

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Největší nedostatek filmu je jeho úmorná délka, kdyby to bylo aspoň o hodinu kratší, nic strašnýho by se nestalo a film by měl určitě svižnější spád...dívat se 206 minut na přehrávajícího a nějak divně se pitvořícího DiCapria (asi abychom pochopili, že nehraje nejostřejší tužku v penále) bylo na mě trochu moc

Jak přežít svého muže (2023) odpad!

Podle autobiografické knihy - zhruba asi takto: paní herečka vymetá neúspěšně jeden herecký konkurz za druhým (důvodem jejího neúspěchu není rozhodně to, že se vrací po mateřské, jak se snaží neustále připomínat), vymetá večírky a souloží prakticky s každým, kdo se namane, včetně zadaného exmanžela, až se podaří (samozdřejmě po skvělém sexu, jak jinak) ulovit zadaného scénáristu a ten poté opouští svoji snoubenku a začíná nový život s paní herečkou - povedlo se, gratulace k happy endu. Jako omáčka slouží dojemné scénky s dcerkou, jakýsi zhmotnělý vnitřní hlas (Chýlková) a parta naprosto přiblble infantilně se chovajících kamarádek hereček (hlavně role Pavly Dostálové), které tuto taškařici posuvají daleko za hranice odpadu...

Přišla v noci (2023)

První hodina je super budované atmosférické psychodrama (horor je trochu přehnané), kdy příchodem Kratiny to mělo dál gradovat - ovšem žvejklo se to do jakési absurdní křečovité "komedie",  která to dosud výborné drama totálně zabila.....škoda,  příště zůstat u jednoho žánru

Dvě slova jako klíč (2023) odpad!

Dlouho se mi nestalo, že by mě film nebavil ani sekundu (asi je to tím, že jsem s Helčou Houdovou neabsolvovala nějaký její sebepoznávací seminář :-)......nejlépe to vystihl uživatel Ukrizku, já si ušetřím čas psaním - nechci této pseudo filozofické slátanině obětovat už ani minutu

Osada - Série 2 (2023) (série)

Určitě horší, než první řada - tam byly všechny rodiny něčím zajímavé a bavily...druhou řadu si pro sebe ukradl Standa Majer a částečně i Rubalovi a Marek Daniel - zbytek byl do počtu (asi nejvíc mě nebavil Igor Bareš a jeho "šílenství " s ovcemi), oceňuji vtipný konec :-)

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Je to nová verze a tak jasan javor, že to nebude navoněná naondulovaná kostýmová taškařice jako byly dosavadní filmy, ale pořádně zablácená, špinavá a co nejvíc realisticky působící verze (mimochodem Constance je vdaná žena, kde je Planchet? takže s tou věrohodností taky žádná hitparáda).....Zde chválené souboje mě teda ze židle nezvedly, děj ok, herci no jo - Aramis má sexappeal jak bába Tutovka, to samé platí o královně,  dˇArtagnan má být náctiletý mladíček a F.Civil má přes 30, a nesmí chybět snad již všude přítomný woke -  bisexuální Porthos, Constance.....a rozplývat se nad tím, že umí pár herců anglicky a franzouzsky, no to jako sorry.....