Chosef76

Josef Pulkert

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 14.4.2019  22:14
    The Kominsky Method (TV seriál) (2018)

Tady je všechno správně. The Kominsky Method mě ujistil v tom, že k dobré zábavě už mi stačí skvělí herci, dobré dialogy a inteligentní humor. Těším se na další sérii. 100%

• 13.5.2018  19:32

Tragikomicky vyprávěný příběh mnohaletého partnerského a pak manželského vztahu. Filmu nechybí ta milá francouzská uvěřitelnost (narozdíl od mnoha amerických) a současně si divák není jistý tím, jestli oba hlavní hrdinové svůj příběh žijí, sní, nebo je to jen čtené z některých Victorových knih. Pointa není překvapující...ne nadarmo se říká, že za úspěchem každého muže stojí jeho žena. Hodnotím vysoce 4/5.

• 1.1.2016  11:52

..i přes námitky mnohých, mně přišel herecký projev Willa Smithe v roli nigerijského neuropatologa brilantní. Tleskám a uděluji plnotučných 5 hvězd.

• 27.12.2015  15:47
    Stážista (2015)

Tento film byl pro mě takové pohlazení na duši, dvě hodiny času, kdy vypnete a jen nasáváte tu skvělou atmosféru a odpočíváte.

• 21.11.2015  21:18

Vždycky jsem měl Bolka Polívku raději ve vážných rolích a v tomto filmu mě o tom zase přesvědčil. "Sestřička" Alena Mihulová je krásná, ikdyž umírá ...

• 27.9.2015  12:45

Severská krimi jako víno. Opět ten mrazivý pocit při odhalování tajemného pachatele a vše podbarvené dokonalou kamerou.

• 7.8.2015  23:50

Kdybych nečetl knihu, asi bych dal o jednu hvězdu méně. Takhle znám některé spojitosti a dokreslení hlavních postav, které jsem ve filmu postrádal a jejichž absence z filmu udělala nesourodé dílo. Atmosféra Ruska 50. let však byla pro mě přesvědčivá a o zklamání z filmu po přečtení knihy tedy mluvit nemohu.

• 7.8.2015  16:56

2* za 2 prsa Alice Eve.

• 4.7.2015  16:02
    Šofér (2014)

Určitě každý mockrát zažil ten pocit "tyvolecotokurvabylo"....tak přesně tohle mi padlo na mysl při závěrečných titulkách. Nejspíše mi to na pár následujících hodin rozhodilo řád mého vnitřního světa, každopádně za nevázanou filmovou jízdu hodnotím vysoce 4*......TYVOLECOTOKURVABYLO !!!

• 30.5.2015  21:07

Velmi citlivě podané vyprávění a velmi dobře zahrané dětské role.

• 6.4.2015  16:19

Film mi přišel do nálady. Znáte ten pocit, když se někdy během filmu přistihnete, že jste se plně vžili do role hlavního hrdiny....oči vám září a srdce plesá ? :)

• 1.3.2015  20:08
    Pod kůží (2013)

Když já si v artu rochním, tak méně něž 4 hvězdy dát nemohu. Dokonalosti Tvé jméno je Scarlett.

• 1.3.2015  13:58

Silný příběh jedné rodiny v bývalé Jugoslávii. Některé momenty mě děsí ve filmu, vůbec si to nedokážu představit v reálném životě ...málokdo z nás...90%

• 24.1.2015  22:25

Občas se potřebuju odreagovat a tak volím filmy tohoto žánru. Bavil jsem se a snímek tak splnil svůj účel.

• 27.12.2014  08:49

...a mně se ta forma vyprávění malého chlapce s kamerou v ruce líbila. Mádl si nehraje na velkého filmaře. Naopak, stavba filmu je hravá, originální, neotřelá. Možná zrovna tímto debutem Jiří Mádl odstartoval svoji kariéru velkého režiséra...kdo ví.

• 14.12.2014  22:17
    Love song (2013)

Nezapůsobilo to na mě tak silně jako Once, ale ...i slzu jsem uronil. Krásný filmový zážitek.

• 13.12.2014  20:13

Vždycky před koncem roku...když bilancuju..mám záchvaty sentimentu a dívám se na tento filmový žánr. Rochním se v představách ústředních postav a dělá mi to dobře. Moc pěkná oddechovka na sobotní podvečer.

• 26.10.2014  11:37
    Spása (2014)

Jsem nadšený...skloubit moji skrytou slabost pro western a severskou kinematografii v tak povedený film, to jsem opravdu nedoufal. 100%

• 6.8.2014  22:09

Asi jo...něco na těch zrzkách bude. ;-)

• 4.8.2014  00:34
    Pečovatel (2014)

Dlouho jsem věřil tomu, že Sedm je film, který se mnou nejvíce otřásl a dokázal mi, že mé nejhorší představy mohou být překonány ....., ale mýlil jsem se.

• 30.7.2014  22:04

Asi jsem divnej...., ale pecka !!! Pomo píše omalovánky , kleopatra hry na to, či ono. Mě film dostal veskrze, zaryl se mi pod kůži a podívám se na něj znovu. Bene, tohle se Ti seksakramentsky povedlo.

• 17.7.2014  10:43
    Ida (2013)

Snímek mě velmi příjemně překvapil. Čekal jsem depresivní nálož, která mě po chvíli odstřelí do stavu těžkého chmuru, ale i přes černobílou vizi padesátých let jěště válkou postiženého Polska se mi dostalo inteligentního jednoduchého příběhu s krásně propracovanou psychologií ústřední hrdinky. Ida hledá a nalézá .....Velmi doporučuji.

• 25.12.2013  23:10
    Zmrzlá zem (2013)

Občas králi béčkových akčňáků N. Cageovi dávám šanci a tentokrát se to vyplatilo.

• 22.12.2013  19:13

Předvánočně tento odlehčený žánr prostě miluju...nakoplo mě to. ;-)

• 24.11.2013  19:36

Do dneška mi tento film nějak unikal, vůbec si to nedokážu vysvětlit. Igor Chmela mě zase přesvědčil o své herecké přirozenosti a schopnosti dramatických rolí. Roberte Sedláčku tohle byl Váš nejlepší filmařský počin !

• 7.11.2013  10:28
    Oui, šéfe! (2012)

Tohle byla francouzská filmová pochoutka, která přišla zrovna v době, kdy jsem měl na něco takového velkou chuť a ...možná i po ni hladověl. Skvělá zábava, perfektní herecké výkony . 4 a 1/2*

• 30.9.2013  23:17

Juraj Herz to tu má skvěle psychologicky zmáknuté. S manželkou jsme u toho plakali jak želvy.

• 16.9.2013  20:27

Čeho je moc, toho je příliš. Neříkám, že snímek neladí oku, to bezpochybně....ano, v neděli po obědě s dětma u kávy a koláče. Ploché postavy, které mi velmi brzy podsouvali myšlenku film nedokoukat, ale překonal jsem se. Velkolepá, ale nenaplňující show.

• 11.8.2013  16:46

Parta věkem ošlehaných bardů opět bere do rukou "spravedlnost" ... Sly je fakt kanón a ty jeho hlášky jsou k popukání. Těším se na pokračování.

• 11.8.2013  11:45

Sly nestárne a stále zůstává nejdrsnějším mužem na "place" Závěrečná "sekyrková" scéna mě ujistila, že jako akční hrdina je nesmrtelný a vždycky jím zůstane. Roztomilá flegmatičnost na kterou jsem si u něj zvykl již u Rockyho je důvod, proč mám jeho postavy rád a skvěle se bavím. Walter Hill boduje ! 5/5*

<< předchozí 1 2 3 4 6 7