• Krátkometrážní

Still Smokin (1983)

Ne taková pecka jako třeba první díl, ale pořád platí, že čím vyšší míra intoxikace tetrahydrocannabinolem, tím větší zábava;)

Renesance (2006)

Evropský koprodukční animovaný a zároveň černobílý film z roku 2006 zasazený do budoucnosti? Woow tohle chtělo odvahu, říkám já. Sázka na něco jiného, na něco odlišného a v neposlední řadě originálního, se povedla. Vizuální stránka je právě tím atributem, který je nosným pilířem celého filmu, a tím čím by Renesance nebyla Renesancí. Příběh sice není vystupňován, tak jak by mohl být, ale to se v tomto případě dá odpustit. Doufám, že pan Volckman neřekl své poslední slovo. 85%

Británie má talent (2007) (pořad)

Parádní show, která je příkladem všem ostatním národním mutacím.

Kick-Ass (2010)

Móóc stylové a povedené. Takhle vypadá kino zábava v roce 2010. Ale hlavně nesmím opomenout excelentní Hit-Girl (Chloe Moretz) a klasicky dobrého Marka Stronga. Už se těším na pokračování. "So you wanna play..." Hit-Girl

SOS (2004) (pořad)

Slovenská obdoba Tele Tele.

Bez soucitu (2010)

Co tady ta ostrá kritika? Co jste čekali? Nadupaná francouzská akce s teroristy, kokainem a rozhodně povedenou ústřední dvojicí, která tasí jednu hlášku za druhou a kosí nepřátele neméně suverénně. Mně se to líbilo, tempo bylo vysoké, mělo to šmrnc a už teď vím, že se podívám na další Morelův film.

Vyšší princip (1960)

Z mého pohledu velmi kvalitní a důstojné vyobrazení jedné z nejhorších etap českých dějin. Strach z nacistické okupace umocněný úspěšným atentátem na R. Heidricha je cítit v každém okamžiku a je nadmíru zajímavé sledovat jednotlivé charaktery - odhodlaná Jana Brejchová X její bojácný otec Otomar Krejča st., přitákávač Václav "Hujer" Lohniský X etik František Smolík aka Princip, ... Bravo. 85%

Kabaret (1972)

Parádní kabaretní vystoupení zůstanou asi jedinou věcí, na kterou si s odstupem času vzpomenu.

Číslo 9 (2009)

Sympatický hlavní hrdina, kterému budete fandit od začátku do konce a příjemný vizuál jsou hlavními atributy této prvotiny začínajícího Ackera. Prvotiny, která nedopadla vůbec špatně, a které lze vytknout jen klišovitost příběhu.