Ztracena v pustině (2010)

Mne tento triller nepríde až tak hrozný..taký nudný priemer...nebude chýbať ani auto, ktoré nejde naštartovať, keď to najviac potrebujete...takže občas je i napínavý i keď plný nonsensu na druhej strane...

Láska a jiné závislosti (2010)

..ach jaj...ja si snáď vyberám pokaždé tie nesprávne filmy..ale zas mi raz film nesadol...neznášam keď pozerám film v ktorom viem presne, v čom nastane problém a ako to nakoniec celé skončí...také filmy je zbytočné točiť a ešte k tomu v 112 minutovej dĺžke...postačí trištvrťhodinka...no možno v tomto prípade úplne postačí i trailer.. V každom prípade komu sa páčia vyzlečení herci a nudné postelové scény...hurá stahujte...ostatní ruky preč...

500 dní se Summer (2009)

Trpela som...naozaj som trpela pri tejto komédii bez vtipu, bez fantazie...strasné niečo...nerozumiem ako toto môže niekoho upútať pri tom všetkom čo sa už za tie roky natočilo...zase raz som doplatila nato, že sa pozerám na hodnotenie filmu!Jedna hviezdička za príjemnú hudbu!

America (2009) (TV film)

Celkom pozerateľný film taký mierny nadpriemer i keď je v ňom mooooooooc veľa negatívneho a smutného, ale o tom ten film aj je. Jediné čo mne nesadlo je koniec, pretože ti ostanú nezodpovedané otazky tipu: Ale čo ďalej ?

Ramona (2010)

no to bolo krásnučké a tak milučké...to som nečakala ani náhodou od takéhoto filmu super a ta Joey King a Selena boli perfektné. Oznam pre všetkých: je to fakt dobré žiadna trápna hannachmontanovka ani jetixovka :-) alebo že by som mladla? :-)

Rock ze střední (2009)

Mám rada veget filmíky pri ktorých má človek vyložené nohy, nemusí rozmýšľať len tak kuká a ak na 5 minút zadrieme o nič nepríde. :-)

Lekce neslušného chování (2008)

No ak vás dokáže upútať trebárs taká turecká telenovela, možno vás upúta i táto nudná kravina. No ja som tento film doslova pretrpela!!!! Jedna hviezdicka za to prisadnutie čivavy :-)

Temné vzpomínky (2008)

Film sa mi začal páčiť, keď sa Daniel nahý otočil a na pár sekúnd ukázal svetu svoj zadoček. Páčil sa mi ešte pár minút, kým som ten zadok mala v pamäti. Ako náhle sa mi obrázok vytratil, nudou som mala chuť si obíjať hlavu o stenu. Možno to bolo i tým, že som na takýto druh filmu nebola akosi naladená ale i tak...určite si ho ešte jedenkrát pretočím na jednu konkrétnu scénu :-) a potom upadne do zabudnutia...

Román pro muže (2010)

No dozvedela som sa jednu veľmi dôležitú vec: Keď ma niekto naserie alebo nedajbože mi preberie partnera, musím ho zabiť a k tomu su najdôležitejšie dve veci: lopaty a vápno :-)))) Tánička bola skvelá, Donutil tak isto a film priemerná pohodička s trošku otravným začiatkom :-)

Fast Food Nation (2006)

Neviem čo to vlastne bolo...niečo čomu chýba dej, potenciál to malo ale absolútne nevyužitý. Film sa dal skrátiť na dvadsaťminutový dokument, ktorý by bol iste pútavejší ako toto. Do toho mal film podľa môjho názoru mnoho zbytočných postáv a úkrutne nudnú dejovú líniu. A čo v takom snímku robil Bruce Willis? Je to už druhý taký-niaký film v ktorom som ho videla hrať. No ale v každom prípade som rada, že som v živote neochutnala hamburger, že v živote som nebola v Mcdonalde a nemienim v ňom minúť ani korunu. :-)