Requiem za sen (2000)

Vychválený je tu dosť...ja som pôvodne dala tri hviezdy ale po druhom pozretí pre ten brutálny koniec zvyšujem na štyri. Škoda, že niektoré časti nudili, alebo bol film pre mňa len pridlhý?

Chceš mě, chci tě (2009)

Veeeľmi dobre. Už som dlho nevidela komédiu, ktorá by aj splnila svoj účel. Zasmiala som sa, oddychla si pri nej a ani som nečakala že táto komédia bude stáť zato. Herci sympatický, srandy jednoduché, niektoré síce už nie docela originálne, ale mne to na zabavenie úplne postačilo.

Poločas rozpadu (2007)

Ach jaj...komédia?to ako vážne?Ani raz som sa nezasmiala...nad trápnymi dialogmi som mala chut plakat. A ten koniec?hotový masaker :D Hambím sa za tie naše slovenské filmy. Nevedieť v tomto storočí natočiť aspoň jeden normálny na úrovni je na zaplakanie. K tomu sa roky musíme pozerať na tých istých 20tich hercov a pritom v malých divadlách máme neskutočné talenty, ktoré ani nedostanú šancu si zahrať vo filme. Alebo že by ani nechceli v takýchto sračkách hrať?Fisher sa i snažil ale čo z toho keď scenár je hrozný a niektoré dialógy úplne zbytočné, čo z toho keď z týchto hercov má už slovenský národ pupence a to poniektorí ani hrať nevedia. Taktiež vytvoriť normálny príbeh je pre našich vzdialený sen. Hlavne, že na Slovensku je každý druhý herec dcéra- syn hentoho režiséra, tento nový objav je strýko zas scenáristu, tamtá je zas nevlastná dcéra herca....tak čudujme sa, že naše filmy nedosiahnu normálnu úroveň.

Po životě (2009)

Presne takto si predstavujem dobrý triller. I druhé pozretie ma bavilo, človek si film a jeho dej zapamätá dlhšie ako deň, je pútavý a s dobrým koncom. Bolo tam pár nelogických vecí ale určite nadpriemer. A Christina Ricci je tam dokonala! Odporúčam.

Poslední týden (2008)

Chceli kanaďania týmto filmom zvýšiť turistický ruch v krajine?Pretože príde mi to celé ako propagácia kanadskej prírody :-) Jazdil a jazdil a jazdil to mi pripomenulo film Útek do divočiny :-) Veľmi rušivý rozprávač tiež veľa čara z filmu odobral a chvíľami som mala pocit, že snáď ani nepozerám na chlapca, čo má rakovinu. Hudba predčila celý film a bola fakt krásna, ale videla som už omnoho lepšie drámy. Film mal veľký potenciál ale mohli to natočiť i omnoho lepšie. Dokonca ani koniec ma neuspokojil. Takže pre mňa nič viac len priemer.

Láska na druhý pohled (2009)

Slabé tri hviezdy.V prvej trištvrte hodinke nič zaujímavého nečakajte , pretože až neskôr sa začne niečo diať, ale zas nie mnoho. Romantický film, ktorý neubíja ale o pár dní zabudnete o čo v ňom išlo. Niektoré časti ako napríklad to tlieskanie po priznaní sa vyzneli až nenormálne gýčovo ale pri takýchto filmoch to človek tak trochu i očakáva. Romantický film, ktorý raz za čas neuškodí nikomu.

Sociální síť (2010)

Konečne som sa odhodlala pozrieť si to. Slovo Facebook a všetko okolo toho mi ide už riadne na nervy...keby tam nebola reč práve o Facebooku tak by tento film dieru do sveta neurobil žiadnu. Eisenberg mi na začiatku prišiel ako našľapaný perníkom a Justin opäť ukázal, že na hereckom výslní svoje miesto nikdy mať nebude.V celku je to priemerný film ale pre mňa v celku dlhý a moc urozprávaný, až som to chvíľami akosi nevládala vstrebávať a možno mi pár vecí i uniklo. Takže pre mňa príjemný priemer ale nič tak zas výnimočné.

Smallville (2001) (seriál)

Superman už milionkrát okúkaný...nebavilo ma to ani v puberte ani teraz...postavy nesympatické..herci netalentovaný, neviem odkiaľ ich nabrali, dej neponúka nič závratného a zaujimavého...technicky zvládnuté ale čo z toho...pre tých čo majú radi Supermanov, Spidermanov, komiksy je to možno dobrá voľba ale pre ostatných ani zďaleka...

Zimní pohádka (2001) (TV film)

Tie americké rozprávky su tak nudné a chladné...ani zďaleka nemajú také čaro ako tie naše staré klasiky české a slovenské. Ale čo sa mi páčilo bol ten Manson chodiaci po vode ako Ježiš :-)

Tom White (2004)

Veľmi pekná dráma a celkom ma prekvapila. Síce človek po celý čas vie ako to presne bude prebiehať a ako to nakoniec skončí ale stojí to za pozretie v každom prípade.