Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
Genezi
Jakub B.
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Humanist, subtle soul, lost in Asia
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Japonsko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Welkeom tu Dongmakgol
(2005)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Ztraceno v překladu
(2003)
Howlův kráčející hrad
(2004)
Nedotknutelní
(2011)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Naušika z Větrného údolí
(1984)
Yeopgijeogin geunyeo
(2001)
Poslední skaut
(1991)
Hon
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
Nikar
pavlinap
kockodlak
morte72
Časové pásmo bylo změněno