Na hraně zítřka (2014)

Dokonalost.. na víc se nezmůžu než kontstatovat, že je to opravdu dokonalej filmek.. u kterýho není nuda, dokáže zabavit, utíká rychlostí světla.. Skvělá podívaná, a klidně bych si to dal znovu.. :-) PS:Neustále se den co den opakující sex na různé způsoby, jen se pak střelit. :-D Zajímavá myšlenka... Film- 6 z 5. Veliká Poklona pro film a pro Toma a ostatních herce.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Upřímně.. poměrně mne to zklamalo.. zkrátka mi ten "vtip" ke spidermanovi nesedí, nebere to vážně, a to se mi u starého petera líbilo víc.. více se mi líbila základní trilogie, na efekty a hudbu super. Ale příběhově .. nic moc.. na mne málo akce, a moc dialogů.. A ten konec? Ale za těch 50kč to asi zase stálo.. 3/5.. spíše slabší 3. Možná po druhém shlédnutí hodnocení upravim ještě. :-)

Fotři jsou lotři (2010)

Skvělá oddechovka pro pobavení.. nezklamalo mě to, zasmál jsem se. :-) A to soupeření hlavní dvojice je zkrátka super. Celkově to hodnotim spíše kladně.

Ghost Rider 2 (2011)

Nepřišlo mi to zase tak moc špatný.. chvílema to teda nudilo přiznávam. Ale furt to pro mne byla super podívaná a s klidem bych zkousl i třetí díl s "andělským ghost riderem".

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Nebylo to nijak extra dobré, ale jako odpad to taky nevidím.. Mne se to líbilo, čistá trojka. :-)

Den trifidů (2009) (TV film)

Mě se to líbilo.. Klidně bych si někdy zopákl. :-) (7. 12. 2013) Tak po druhém shlédnutí (24.4. 2015) Jsem ještě hvězdičku přidal.. :-) Líbila se mi jak kniha, u filmu jsem se opět bavil.. :-)

Nová dcera (2009)

Včera zkouknuto, a teda nic moc, čekal jsem lekačku párkrát, a ono nic. Děj mi přišel docela suchý, a lehce předvídatelný dle mého, Kevina mam rád, ale zde mi moc nesedl prostě.. Pro mne zkrátka nuda, nuda.. A ten konec... 5+/10

Černobylské deníky (2012)

Čekal jsem víc.. mnohem víc. Prohlídka "Prypjatě", se mi líbila, nicméně po zabití Juriho, jsem toho už moc neviděl, protože tam snad ani nic skoro vidět nešlo.. Konec tomu dal korunku úplnou.. hodnocení? 1/10.. nikdy víc tohle.

Resident Evil: Odveta (2012)

Residenty evily mam rád, rád zkouknu nějakou tu zombie akci. Ale tohle se opravdu moc nepovedlo. Film nudí sám o sobě, jediný pozitivum jsem tam našel a co mne potěšilo, přítomnost více hrdinů z her(I když mi jejich herecké obsazení tedy moc nesedlo ani u jednoho..Avšak konečně Leon,Berry :)).. Hurá Hurá((nebo ajaj..?)) ) . Residenta preferuji v animované podobě, ať už herní nebo filmové (Filmy RE:Degenerace,Zatracení).. Výsledná i tak je za 3. A na další díl se těším, a doufám v lepší zítřky. :-) Staré tváře také potěšilo vidět opět v akci. Konec vypadal dobře..vidět je v akci, bok po boku by byl zážitek, co bych si přál vidět.. :-) PS:Jill je sexy :P

Světová válka Z (2013)

Jeden z posledních apokalyptických filmů, které jsem v poslední době viděl. A musím říct, super děj, efekty, hudba, nové pojetí viru "zombie". V mém osobním zebříčku, je tohle film, který musí vidět každý příznivce tohodle žánru, protože určitě nezklame. Brad mi přišlo, že si roli užíval, a nezklamal, skvěle tam sedí, a podává 100% výkon. Spokojenost.