Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Dvojka na mne oproti jedničce působila o dost akčněji, pro mne rozhodně milé překvapení. Na film jsem šel s tím, že nevím co čekat, jelikož jednička mne nějak neoslovila, avšak 2jka to skvěle dohání. :-) Postapokalyptický námět je zkrátka pecka! Film nenechá ani chviličku vydechnout,stále se něco děje, postavy sympatické. Palec hore. A jsem moc zvědavý jak dopadne třetí díl. :)

Rychle a zběsile 7 (2015)

Tak musím říct, že těch 140 minutek uběhlo šíleně rychle... film napěchovaný akčností-soubojema,skokama.., super scénkama, s drahejma autama, pěknýma slečnama, vtípkama od Romana.. Královsky jsem se bavil a ani chvilku nenudil musím říct.. a ten soundtrack *_* In love.. Konec, a vzdání česti Paulovi, také moc krásné, slzy v očích byly. :) Jsem zvědavý na další díl, avšak bez Paula.. si nejsem jistý, jakých kvalit film dosáhne :( No Nechme se překvapit. **Konec, a pohledy všech na Paula, opravdu emočně vysilující.. jakoby opravdu se dívali na skutečného Paula a loučili se s ním, slova od Vina(Doma), hřály u srdce až v kině... krása. Rodina vždy na prvním místě.

Disaster Movie (2008)

Konečný song neměl chybu, a pobavil :-)) tak za něho hvězdičku. :-D

Americký sniper (2014)

Mrazilo mne v zádech po skončení tohoto filmu.. nikdy jsem tento příběh neslyšel, tak jsem opravdu tohle nečekal.. Skvělá podívaná. Sienna Miller sexy, pušky střílející... BOOYAH :-)

Zoolander (2001)

Bavil jsem se.. :-) účel splněn. Oddychovka super.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Čekal jsem asi o něco víc.. hlavní problém rozdělení na dvě části, to je hlavní průser. Nicméně herecké výkony suprové, muzika taktéž.. A účel jako film který "rozebírá" politickou situaci a přibližuje nás k Panemu nejspíše splnil.. :-) Rozmýšlim Zda dát 3 nebo 4. Nejspíš dám 4, ale určitě zkouknu ještě jednou a uvidím jak na tom budu.. :-) Nicméně těšim se na část 2. Viděno v Kině. EDIT: Jedna hvězda navíc nejspíš za krásný zpěv Jennifer :-) Hanging tree nemělo chybu.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Vtipné,akční.. nepřišlo mi to o moc slabší jak předchozí díly.. a určitě bych nebyl tak kritický.. já se bavil :-) Jupíkajej šmejde. Jen chvílema mi to přišlo jako RED spíše jak Die Hard, ale i tak to nic nemění na mym názoru.. Bavil jsem se, a o tom film má být. :-)

Atentát na střední (2008)

Bruce tu nemá chybu :-DD Vtipné scénky+zajímavý příběh.. Potěšil filmek. :-) Škoda, že jsem se o něm nedozvěděl dříve. :-)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Nebylo to tak zlé... docela mne to bavilo.. :-) Jen mi přišlo, že postavy dostaly hrozně málo prostoru, zkrátka se objevily a hnedka byly fuč.. (viz robotí.) .. A chvilkama jsem si nebyl jistý jestli nekoukám na transformers.. :-)) Ale jinak.. slušné, efekty dobré... spíše 3,7/5.

Rosario to Vampire - Season 1 (2008) (série)

Mne to baví, bavilo a hádam, že bavit bude.. :-) Prostě mam rád anime, nápad super, scénky taky, vtip nechybí.. :-) 4/5