Spacecore

• 14.2.2019  03:48
    Ant Head (2018)

Příliš dlouhé

• 26.12.2018  03:56

Příliš dlouhé a čekal jsem, že Sonnymu ta hlava prdne, jinak jako celkem dobrý nápad, ale nemůžu dát víc.

• 26.12.2018  03:50

Nejhumornější Lynchovo dílko.

• 25.12.2018  04:40

Tak příběh není sice jednoduchý, ale vcelku pochopitelný (aspoň pro mě) a určitě jsem byl několikrát konsternován a znechucen, ale že se budu smát, to jsem opravdu nečekal. Mistrovská režie.

• 6.12.2018  02:49

Ono to dává smysl, ale průser je, že jde o třetí díl OVA série a není to označeno a navíc to ani úplně nenavazuje na předchozí díly. Každý film je adaptací kousku mangy a tenhle ztvárňuje její téměř konec, ale ne úplný.

• 1.12.2018  06:29
    Černota (TV pořad) (2018)

Prvoplánově šokující, odhalující, pobuřující, ale uvnitř nevidím nic, co by mě jako bývalého toxikomana oslnilo. Pokud o drogách nic nevíte a tohle je forma, jak se s nimi setkáte, pak ano, je to závratné, ale jinak ... Půlce těch smažek nic nevěřím. Smažkám se nedá věřit. Když tam někdo přijde a vykládá nějaký silný příběh ze squattu nebo historky, myslím si, že to jsou prostě feťáci, co jedí ze země a hulí péra. Nesmíte jim věřit. Jasně, máme tu velký drogový problém a v Praze je to síla a stojí za to o tom točit, ale chybí mi nějaký intelektuální náhled, filozofický podtext, ale jako sociální sonda, když to vemu s nadhledem, dobrý. Feťáctví je ale taky jinde, půlka děcek fetuje po klubech a diskotékách kolem václaváku, intravenózní apilkátoři kolem koně jsou jen špička ledovce.

• 22.11.2018  06:20
    Devilman: Crybaby (TV seriál) (2018)

S Devilmanem mám vztah od dětství, kdy mi ho máma přinesla na VHS (OVA Demon Bird) v domění, že jde o nějakého superhrdinu. Bylo mi asi šest a výjevy, které jsem tam viděl mě asi ovlivnili na dlouho. Každopádně ho mám rád a vzhledem k hypu kolem Crybaby jsem byl trochu skeptický. Začnu dějem, který se sice zuby nehty drží mangy a originálního příběhu (+) ale je nahuštěný, okleštěný a tam kde by nemusel být je nelogický (-), proto dávám pouze 4 hvězdičky. Kdyby to mělo 20 epizod bylo by to o něčem jiném, takhle mi to přijde jako osnova celé mangy pro fanoušky a ne plnohodnotně předložený kánon Devilmana. Co se týče emocí, těmi je seriál nabitý, spoustu scén šokuje, jak má nebo zapůsobí silným dojmem a kdybych nevěděl, co všechno mě v seriálu bude čekat, byl bych zaskočen. Překvapila mě sexuální podtext celé série, ani nevím, jestli mě rušila, nejspíš ne, ale rozhodně jsem jí nečekal a dává mi teď smysl. Na OVA klasiku to nedosahuje, ono ale asi ani nechce a je fakt, že pro mě, příležitostného konzumenta anime nebo mangy je to zajímavé, čerstvé a neotřelé a to se mi líbilo.

• 8.11.2018  19:05

Billy !

• 3.11.2018  09:27
    Survivor: David vs. Goliath (TV pořad) (2018)

Po shlédnutí pátého dílu konstatuju, že jde o výbornou řadu. Skvělý koncept, výborný cast, humor a zajímavé soutěže. Někteří skutečně hrají a ti druzí aspoň hrají.

• 3.11.2018  09:25

Předešlé dva díly byly slabší, ale tenhle je zase prvotřídní. Halloweenský díl, strašidelné satirické pojetí. Nemám výtky. Dávám 4* jenom kvůli srovnání se staršíma klasickýma dílama. Jinak po pěti řadách musím konstatovat, že i kdyby další díly byly na hovno, tak se tvůrcům povedla po dlouhé době (od season 18) kvalitní řada.

• 25.10.2018  12:47
    Snoop Dogg - Pimp Slapp'd (hudební videoklip) (2002)

Klasický diss track, brilantně provedený a videoklip je raw & uncut z prostředí Crips

• 5.10.2018  05:45

Satira, gradace, pointa, humor, hlášky, poselství ... Mělo to všechno, co South Park mít má.

• 28.9.2018  10:01

Nečekaně, překvapivě výborný díl jak za starých časů. Bavil jsem se, smál jsem se, satira na výbornou.

• 18.9.2018  16:02

Určitě to není špatnej film. Návštěvy kina nelituju já, ani přítelkyně. Film odsejpá, tempo je skvělé, akce a humor zcela v pohodě, rozvíjení Predátoří mytologie není (až na závěr) vůbec špatné. Zkrátka to nebyl špatný film až do posledních patnácti minut, kdy už to bylo skutečně absurdní a samotný konec už jsem si říkal WTF.. Takže 4 hvězdy za první hodinu a půl, potom srážím hodnocení dolů za závěr a ve finále nechávám 4, protože si myslím, že je film příšerně podhodnocen na ČSFD.

• 1.9.2018  05:12
    Deadpool 2 (2018)

Jedničce jsem dal plnej počet hvězd, dvojka je na 3,5. Scénář je fajn, režie taky, co tomuhle filmu škodí je přehršel fórků a rádoby cool vulgarit, kvůli kterým skutečný vtipy zanikají. Po hodině už to bylo fakt otravný.

• 27.7.2018  04:48
    Hugo Toxxx - Lítám jako UFO (hudební videoklip) (2011)

Jeden z nejlepších českejch klipů

• 2.5.2018  12:41

Konečně se filmovému průmyslu podařilo dostihnout komiks! Až nyní ! Dávám plných pět hvězd, bez debat. Byl to masakr, nářez, emočně vypjatý film. Dlouho jsem neviděl takové tempo, dusnou atmosféru a skutečné obavy o osud hrdinů a i vesmíru. Věděl jsem, jak to dopadne, četl jsem komiks, ale film mě usadil, cítil jsem to, kvůli čemu čtu komiksy. Takle to má vypadat.

• 7.3.2018  22:03
    Survivor: Ghost Island (TV pořad) (2018)

Po prvním dílu hodnotím pěti. Koncept hry je skvěle funkční, zároveň trochu nostalgický a hráči jsou zajímaví (někteří) a bude na co koukat.

• 20.2.2018  10:48

Byli jsme včera s přítelkyní. Líbilo se nám to moc. Já jsem hodně fanda afroamerické kultury, takže mě oslovil hodně soundtrack (celej ho zaštítili mí oblíbení Top Dawg Entertainment), tématika, herectví, různé odkazy apod. Nebral jsem tvrzení o tom, že jde o první blockbuster s černošským hrdinou moc vážně, protože tu byli Blade, Hancock, Meteor Man apod. jenže tenhle film byl prostě kompletně černošský, nebylo to jen o hlavní roli. Dlouho (možná nikdy) -s výjimkou blaxploitation flicks- jsem neviděl takle silně afrocentrický mainstream film. Takže bravo Marvelu, že se toho nebáli. :-// Jinak nenapadlo vás taky, že pokud Stan Lee hraje camea ve všech MCU filmech, což je jeden propojenej vesmír, že ta jeho postava musí bejt jeden a ten samej chlápek objevující se pořád na těch místech po světě, kde se něco děje? :D Vlastně tedy hraje sám sebe, tudíž se stává metafyzickou postavou přesahující vlastní filmový vesmír.

• 9.1.2018  18:11
    matka! (2017)

Sračka

• 12.11.2017  21:14
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

natočený je to pěkně, ale to je celý. Absurdita neskutečná. Morálně je mi samozřejmě na blití, ale při sledování se docela bavím, proto 2 hvězdy.

• 10.11.2017  08:34

Je to cool, vtipné a zábavné, ale bohužel pouze pro děti a nerdí puberťáky. Je to nuda s velkým N. Pustil jsem si to s přítelkyní a bylo mi trapně, že na to koukáme kvůli mě. Přitom to mělo potenciál, Holland je dobrej, Keaton je skvělej, zasazení do MCU funguje, ale prostě to nešlapalo. Scénář byl fakt otravnej. Škoda.

• 27.10.2017  22:33

humor tomu sluší.. jinak by to byla už fakt otrava

• 7.9.2017  23:55

Dost vtipnej díl. Rýsujou se nové dějové linie a cameo Davida Duchovnyho bylo boží.

• 13.8.2017  21:44
    Hugo Toxxx: Nikdys nebyl (hudební videoklip) (2017)

Nikdys nebyl Ice T !!

• 11.8.2017  04:16

Perfektní díl pro bibliofily šmrncnutej dannyho parťáky

• 4.6.2017  21:57
    Wonder Woman (2017)

Konečně se nám ta Liga Spravedlnosti rýsuje a jsem rád, že se DC konečně filmově probrali. Wonder Woman mě upřímně bavila. Ano, má své mouchy a určitou béčkovitost, nicméně se to drželo komiksu, bylo to správně komiksové a mé komiksové srdíčko zaplesalo. Na nic si to nehraje a baví to jak má ! Konečně pořádná ženská superhrdinka ! Paráda

• 30.5.2017  21:58

Celkem výborně natočené, ale příliš překombinovaný děj a přepálená délka to kazí.

• 19.2.2017  00:00

Kdybych se chtěl podívat na pár, co hodinu a půl propíchá, pustím si porno. Nicméně tři hvězdy za Justina, kterýho mám docela rád coby zpěváka a za nenáročnou, oddychovou režii.

• 18.2.2017  20:43
    Chart Show (TV pořad) (2017)

mě příjde, že se šéfové novy hrozně zfetovali a řekli si "hele, pozvem pár celebrit a uděláme si z nich prdel, ztrapníme je v sobotu v prime time a ještě si budou myslet, že jsou zábavní".. je mi trapně za ně

<< předchozí 1 2 3 4 5 6