• Krátkometrážní

matka! (2017)

Sračka

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Je to na míle vzdálené od Survivora, ale čekal jsem větší průser. 2,5* zatím .. Po stopadesáti nezáživných dílech musím srazit hodnocení na 1*. Velká tragédie, prznění licence Survivora.

Shazam! Hněv bohů (2023) odpad!

Extra sračka. Jedná se o jeden z mála filmů, který jsme s manželkou nedokoukali vůbec! Vydrželi jsme hodinu a pak jsme ten patetický zmar museli přetočit na klíčové scény a ukončit, protože ta podívaná nám způsobovala damage. On sám o sobě by asi byl i koukatelnej, ale už prostě nejsme schopni unýst takový neustálý nápor shitů.. Všechno špatně, ani nevím, jestli se mám vypisovat. 3 filmy se Shazamem a Black Adamem, ale ani jednou spolu nebudou bojovat. Cringe, scénář napsaný AI.. Ti samí Warneři mají studia, kde vznikají animáky se Shazamem, co mají kvalitní scenáře, proč nejsou schopni najmout je aby vznikl film, který nebude bolet?

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda) odpad!

Zlatý Hobit! Tak to ne, takhle :-D Hele, já chápu, že Silmarillion je dost těžká knížka, sám jsem měl problém udržet krok se všema těma rodokmenama Findorfinů a Finalínů, ale tvůrci by si za ty prachy přece jen hlavičku trochu namáhat mohli. Ale ono to prznění loru je jedna věc, samotné provedení je pak úplně jiná tragédie. Já chápu, proč tomu lidi dávají čtyři a pět hvězd. Kdybych byl konzumentem seriálů, potažmo streamovacích služeb a držel krok se současnou seriálovou tvorbou, třeba bych tohle viděl jako něco nadstandardního, ale já fakt neviděl Zaklínače, Hru o trůny a všechno tohle. Nejsem běžný mainstreamový divák, na co se podívám si vybírám pečlivě z celé filmové historie, ačkoliv mi soustu novinek taky neuteče. Ovšem třeba takový Sandman, to je panečku městská fantasy citlivá k předloze, krásně natočená a ještě splňující všechny parametry moderní doby. Co ale nechápu, je proč jednohvězdičkáři a dvouhvězdičkáři nejdou do odpadu. To, že tam jsou pěkný scenérie by měla bejt jako samozřejmost u nejdražšího seriálu o Pánu prstenů a je vidět, jak lidem stačí povrchní pozlátko. Tady je všechno špatně. Aniž bych shrnoval všechny zdejší komentáře o nudě, plytkém ději a otravných hlavních postavách, tak to samozřejmě všechno vypadá jako rumunská pohádka s telenovelovými herci. Jako vážně. S manželkou jsme vyprskli smíchy, když se poprvé objevil elfí velekrál. Prostě vypadá tak debilně, že je to k smíchu. Galadriel? Škoda mluvit. Čekal bych, že pilot najede na nějakou "bombastickou" vlnu, aby vzbudil řádný wow efekt a ono nic. Co to jako bylo? Už po půl hodině to byla nuda k uzoufání. Kostýmy a makeup vypadají tragicky, herci jsou žalostní. A jako fakt jsem se snažil tomu dát šanci a nedat na negativní ohlasy, manželka mi říkala, že to třeba bude dobrý, ať to nehejtuju ze startu. Ale pak i sama uznala, že je to velký špatný. Jako zkusíme ještě díl, ale nedovedu si představit, že tohohle vzniknou ještě desítky hodin materiálu.

Chart Show (2017) (pořad) odpad!

mě příjde, že se šéfové novy hrozně zfetovali a řekli si "hele, pozvem pár celebrit a uděláme si z nich prdel, ztrapníme je v sobotu v prime time a ještě si budou myslet, že jsou zábavní".. je mi trapně za ně

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Hosté Hotelu Paradise dostanou na uvítání na postelích balíčky kondomů místo čokolády. "Jé čepičky." Zní z úst potetovaného svalouše, který poté předvádí svými pohyby snad celou kamasutru. Vrchol televizního braku, ale taky luxusní sranda.