Batman navždy (1995)

Schumacher už u Batman Forever ukázal, že není tím pravým člověkem pro Batmana. Nicméně se zde ještě docela snažil a s kvalitními herci natočil alespoň průměrnou komiksárnu.

Batman se vrací (1992)

Burtonův Batman je nesrovnatelný s tím od Nolana, to však ale ani zdaleka neznamená, že není dobrý. A zrovna Batman Returns je nejen dobrý, ale i o něco lepší, než první díl. Joker je sice pryč, ale Catwoman bohatě nahrazuje to, co chybělo Batmanovi v předchozím díle - pořádná kočička.

Smallville (2001) (seriál)

Svýho času můj nejoblíbenější seriál. Zejména na prvních cca pěti sériích jsem dost ujížděl.

Spider-Man 3 (2007)

Velký úpadek. Scénář skoro na úrovni Batman & Robin. Má to i své klady a světlé momenty, ale ty jsou ve velkém nepoměru oproti tomu negativnímu. Nezvládnuté finále jinak poměrně solidní série.

Kobra 11 - Pekelná jízda na dálnici A4 (1999) (epizoda)

Kobra 11 v životní formě. Po smrti Andrého Fuchse, kterou jsem tehdy v dětství obrečel (bez prdele), přišla tahle jízda a Tom Kranich jako plnohodnotná náhrada. Skvělý díl.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Semir je legenda a dokud tam s ním byl André Fuchs nebo Tom Kranich, měla Kobra 11 svou kvalitu. Bohužel těch sérií se natočilo přespříliš, zápletky byly časem čím dál horší a ze Semira se stal německej Chuck Norris. Přesto mám Kobru za ty starý série rád. A geniální znělku tomu seriálu nikdo neodepře.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Vždycky jsem fandil Tomovi.

Legenda o Zorrovi (2005)

Jak mě první Campbellův Zorro skvěle bavil, tak mě ten druhý hodně zklamal. Všechna ta elegance, ten humor, ta chemie mezi Zetou a Banderasem, to všechno, co dělalo jedničku tak skvělou podívanou, je pryč. Zůstal jen pitvořící se Banderas a zápletka o hovně.

Shrek 2 (2004)

Nejzábavnější, nejstřelenější a nejlepší Shrek.

Sám doma (1990)

Harry, jdu do baráku! Spolu s Grinchem moje nejoblíbenější Vánoční komedie.