Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001) odpad!

Hrozné a trapné po všech stránkách. Snažil jsem se opravdu, už jen kvůli tomu vysokému hodnocení některých mých oblíbených uživatelů. Ale tohle prostě nešlo dokoukat. Kdybych mohl dát dva Odpady, s chutí bych je dal. Zkousnu humor Scary Movie, Mám rád humor ve "Stopařův průvodce po galaxii" Mám rád parodie va stylu "Bláznivé střely", nebo připitomělej humor v "Maska, Zvířecí detektiv" a miluju inteligentní humor ve "Na hromnice o den více" nebo v "Teorii velkého třesku". Ale tuhle sračku která devastuje lidský mozek teda nezkousávám ani omylem. Za mě 5%

Ranař (2011)

Asi jediné co bych na tomhle filmů opravdu pochválil, je to, že jsem u něj neusínal. Ano, může se to zdát málo, ale není. Jsem unavený, jsou více jak 3 hodiny ráno a já tu píšu komentář k tomuhle snímku. Takže by se dalo říci že jsem se nenudil. To je ale asi opravdu vše. Film jako takový je po všech stránkách průměrný až podprůměrný. Ano jde jen o nějakého bitkaře, tak co bych na tom měl hledat, ale já bych chtěl stejně víc, protože tady všechno odflákli. Jak komediální stránku, tak výběr herců, tak dramatickou stránku, tak i love story. Dál jsem sice 3 hvězdy ale procentuálně je to pod 50%

Gambit (2012)

Já mám dnes asi nejakou pozitivní náladu. Nebo se mi asi opravdu ten Gambit líbil. Celkově je to pohodový film, který si na nic nehraje. Jeho poklidné Anglicky venkovské tempo mnohé z diváků musí deptat, ale mě to dnes sedlo dokonale. Herci naprosto přesně věděli co mají hrát, a to filmu také prospělo. Jediný nedostatek bych asi viděl ve scénáři, u takhle laděného filmu bych ho čekal propracovanější. Každopádně tenhle film mohu doporučit všem, kteří mají volně dvě hodiny chtějí se odreagovat, ale nepotřebují se u filmu potit,bát, přemýšlet a nebo řechtat na všechny strany. Za mě pohodlných 75%

Reportér (2012)

Tak tady máme jasný příklad naprosto promarněných peněz a hereckého talentu. Většinu herců z tohoto filmu jse viděl v mnohem lepších rolích. A i když se i tady snažili co mohli, nikdy nebyli schopni tenhle film zachránit. Protože film byl nejen odfláknutý po technické stránce, ale neměl ani co říct divakovi. Natož aby se nad ním člověk zamyslel... Jednu hvězdu tedy dávám za občasné napětí a zvědavost, druhou dávám ze soucitu s herci, které se upsali téhle pitomině. Za mě 40%

Olověná vesta (1987)

První polovina filmů je o vojenském drilu až na hranu lidských možností, který né každý unese. Druhá polovina filmu zase o lidských povahách a jejich uplatnění v armádě a boji. Velice zajímavé psychologické propojení... Na jednu stranu logická posloupnost dril který následuje válkou, ale ty dvě poloviny filmu jsou tak rozdílné až to člověka zaráží... Kubrick přesně věděl co nám chce ukázat a jak to udělat, abychom pochopili a zamysleli jsme se tím směrem. Jestli je to správně, nebo ne, už je na každém, kdo tenhle snímek dokouká. Jediná věc co mi na tomhle filmu trochu vadila, byla jeho rozvláčnost, diky ní jsem myšlenkami od filmu odbíhal. Za mě 80%

Black Books (2000) (seriál)

Sakra,jak okomentovat takhle dobrou věc..? Jelikož jsem prachobyčejnej pitomec kterej akorát čumí na filmy a čte knihy, budu prostě a jednoduše přirovnávat. Inteligentní humor jako "Ally McB." Nebo "Teorie velkeho t." Místy praštěné jako "Černá Zmije" vyprávěno rychlostí "dead set" a přesto že jsou díly tak krátké, v každém se mnohokrát rozesměju. Což je paráda. Za mě 95%

Orgie krevetek (2012)

Viděl jsem to třikrát po sobě a musím si to jednoznačně nechat projít hlavou. Minimálně ty změny poloh všech filmových hrdinů. Tak nějak tuším že to má co dělat s tím "vystajlovaným" dabingem. Cítím možnost nějakého milostného dramatu... Ps: všimli jste si, že ten manželský pár se rozejde..? On si najde starší zralou, a ona zjistí že je lesbička. 3 hvězdy.. za nápad, dabing a provedení dramatických scén.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Tenhle fil jsem viděl opravdu dávno. A byl jsem o dost mladší. Tenkrát bych dal 4 hvězdy. Dnes s odstupem času a přibývajícími léty dávám 3 hvězdy. Naivita tohoto snímku je nepřehlédnutelná a prostoupená celým filmem, kór když je děj zasazen do ameriky, kde se na školství a vzdělávání už léta totálně sere. Za mě 65%

Ripper Street (2012) (seriál)

Parádní věc! Viděl jsem prozatím jen několik dílů, ale i tak hodnotím za 5 hvězd. Velice dobře vybraní herci, kteří přesně vědí co hrají a skvělá hudba. To ani nebudu mluvit o precizně vybudovaném Londýně z roku 1890. V tuhle chvíli Za mě 90%

Mrtví a neklidní (2013)

První polovina filmu skvěle fungovala, a dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Druhá polovina byla mírně patetická, a ta dětská najvita poslední scény solidně bourá ducha v jakým se celý film nesl... Ač se mi nelíbilo jak se film zvrtl, přesto z něj mám dobré pocity. Jako celek byl neotřelý a zajímavý. Hercům jsem věřil a i muzika byla kvalitní. Za mě 75%